Lista produktów marki B.Pro

 • Gwoździarka gazowa B.PRO ND34/100 WOODY do...

  2 750,00 zł
  ( 2 235,77 zł netto)
  Profesjonalna gwoździarka gazowa B.PRO ND34/100 WOODY do wszelkich prac związanych z łączeniem konstrukcji drewnianych. Podstawowe narzędzie przy pracach budowlanych w technologii szkieletu drewnianego, konstrukcji dachowych czy szalunkach drewnopodobnych.
 • Gwoździe B.PRO ND 34 do WOODY

  279,00 zł
  ( 226,83 zł netto)
  Oryginalne gwoździe B.PRO Gwoździe ND34 3,3 x 100 1/3 ZR / OCYNKOWANE 1/3 pierścień / do gwoździarki WOODY.
 • Nabój gazowy B.PRO NIEBIESKI

  37,00 zł
  ( 30,08 zł netto)
  Gaz marki B.PRO posiada domieszkę wysoko  gatunkowego oleju syntetycznego co przekłada się na zwiększoną żywotność gwoździarki.
 • PROFESJONALNY PRZYMIAR DO ŁAT B.PRO REX

  1 999,00 zł
  ( 1 625,20 zł netto)

  PROFESJONALNY PRZYMIAR DO ŁAT B.PRO REX

  Profesjonalny przymiar do łat B.Pro Tex pozwala na precyzyjny montaż łat na połaci dachowej. Wymaga on od dekarza zarówno precyzji, jak i umiejętności. Występuje w dwóch wariantach do łat w rozmiarze 40x60 oraz 30x50. Profesjonalny  przymiar do łat, przyśpiesza i poprawia precyzję montażu.  

B.Pro to marka, której oferta zorientowana jest wokół narzędzi dekarskich i ciesielskich. W swojej ofercie firma posiada przede wszystkim gwoździarki gazowe i pneumatyczne, zszywacze, sztyfciarki i kompresory, których parametry dostosowane są do narzędzi pneumatycznych lub urządzeń pomiarowych.

Komponenty firmy są wykorzystywane przede wszystkim przez dekarzy, cieślę i firmy, które zajmują się wykonywaniem budynków drewnianych. Firma oprócz tego oferuje możliwość wykonywania specjalistycznych narzędzi i maszyn, takich jak maszyny do łatowania, znane jako łaciarki, linie do montażu stropów, oraz specjalistyczne moduły zszywające, wykorzystywane na liniach firmy Weinmann.

B.Pro, dzięki 15-letniej obecności na rynku i dostarczaniu komponentów najwyższej jakości, może zagwarantować jakość i doświadczenie. W ofercie firmy na ten moment największą popularnością cieszą się gwoździe, zszywki i wkręty.

Firma jest częścią grupy kapitałowej Bizea – Bizon – BPRO, która rozpoczęła swoją działalność w 1983 roku. Dzisiaj jest jednym z największych producentów i dostawców elementów złącznych oraz narzędzi wbijających.