Lista produktów marki Everwin

  • Gwoździarka bębnowa do palet Everwin PN 90

    1 890,00 zł
    ( 1 536,59 zł netto)
    Gwoździarka bębnowa do palet Everwin PN 90 należy do profesjonalnych narzędzi, które pozwalają wbijać gwoździe w bardzo szybkim tempie. Jest idealna wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wbicia gwoździa. Duża efektywność jej działania możliwa jest dzięki charakterystycznej, bębnowej konstrukcji, dzięki której może zostać wykorzystana duża ilość gwoździ.

Everwin - markowe narzędzia dla wymagających

Everwin to marka tworząca profesjonalne narzędzia budowlane dla wymagających użytkowników. Jej mottem jest hasło “od profesjonalistów dla profesjonalistów”, które ma również odzwierciedlenie w historii tej firmy. Marka ta jest stosunkowo młoda, powstała w 2012, jednak jej założyciele współpracują już ze sobą od ponad 100 lat. Mowa tu o amerykańskich i tajwańskich ekspertach, którzy wspólnie od ponad wieku opracowują najlepsze rozwiązania dla narzędzi budowlanych

Gwoździarki Everwin 

Stworzona przez Everin gwoździarki pneumatyczne, cieszą się ogromną popularnością i zostały docenione przez najbardziej wymagających pracowników z branży budowlanej. 

Centrum narzędziowe Jedmar oferuje wiele modeli gwoździarek pneumatycznych Everwin. Jeśli nie jesteś pewien, który model będzie najlepszy do wykonywanych przez Ciebie lub Twoją ekipę prac - napisz do nas, a postaramy się doradzić przy doborze najlepszych parametrów danego narzędzia marki Everwin, które posłuży później na lata.