Lista produktów marki Max Urban Corps

 • Drut do wiązarek MAX RB441T-TW1061T

  830,00 zł
  ( 674,80 zł netto)
  Drut do wiązarek MAX RB441T-TW1061T to dedykowane akcesorium do wiązarek Max RB441T. Służy do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką. Pozwala na szybkie wykonanie pracy oraz pewne i mocne wiązanie łączonych elementów konstrukcji zbrojeniowych. Model TW1061T to podwójny, nieocynkowany drut służący do wiązania zbrojeń. Jego średnica wynosi 1,0 milimetr. Na jednej szpuli nawinięte jest 60 metrów drutu do wiązarki max w kolorze czarnym. Całe opakowanie (karton) zawiera 30 szpul drutów. Pozwoli to na wykonanie dużej ilości wiązań. Wybierając dedykowane akcesoria do wiązarki Max RB441T, masz gwarancję najlepszej jakości wiązań i pewność szybkiej i efektywnej pracy, bez żadnych problemów z dopasowaniem wielkości szpuli do twojego urządzenia. Postaw na jakość renomowanego, japońskiego producenta MAX i wybierz odpowiedni drut do wiązarek tej firmy. Drut do wiązarki TW1061T to sprawdzone akcesorium wybierane przez profesjonalistów i używane na placach budowy czy przy remontowaniu autostrad i wiaduktów.
 • Drut do wiązarek MAX TW 898

  699,00 zł
  ( 568,29 zł netto)

  Drut do wiązarek MAX TW898 to produkt japońskiej firmy MAX. Służy on do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką MAX RB398. W opakowaniu znajduje się 50 szpulek. W sprzedaży posiadamy również wiązarki renomowanych producentów.

 • Gwoździarka pneumatyczna MAX CN890F

  2 269,00 zł
  ( 1 844,72 zł netto)
  Profesjonalna gwoździarka na gwoździe łączone drutem pod kątem 16 stopni. Bardzo dobre narzędzie znane przede wszystkim producentom palet. Niewielka wysokość narzędzia sprawia również, że mieści się ono w ciasnych przestrzeniach.  
 • Profesjonalna gwoździarka do palet MAX CN55

  1 550,00 zł
  ( 1 260,16 zł netto)
  Profesjonalna gwoździarka MAX CN50 - Bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 55m łączone drutem o kącie 16° Najlżejsza z gwoździarek firmy MAX na gwoździe w zwoju łączone drutem. Wygodna, doskonale zbalansowana, profesjonalna gwoździarka.
 • Profesjonalna gwoździarka do palet MAX CN70

  1 560,00 zł
  ( 1 268,29 zł netto)
  Profesjonalna gwoździarka MAX CN70 - Bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 70mm łączone drutem o kącie 16°.
 • Profesjonalna gwoździarka do palet MAX CN80

  1 640,00 zł
  ( 1 333,33 zł netto)
  Gwoździarka MAX CN80 to doskonałe narzędzie zarówno dla profesjonalistów, jak i zapalonych majsterkowiczów. Gwoździarka pneumatyczna pozwala na maksymalne przyspieszenie pracy i przybicie dużej ilości gwoździ w bardzo krótkim czasie. Model Max CN80 sprawdzi się we wszelkich pracach dekarskich, zbijaniu palet, a w domowych warunkach do naprawy mebli, a także elementów ogrodzenia. Gwoździarka bębnowa posiada magazynek, który zdolny jest pomieścić 225 - 300 gwoździ łączonych drutem — w zależności od ich rodzaju. Gwoździarka Max CN80 jest kompatybilna z gwoździami do gwoździarek o długości 50 - 83 mm i średnicy 2,5 - 3,1 mm. Kąt łączenia gwoździ w tym modelu wynosi 16°. Gwoździarka max ma aluminiowy korpus oraz gumową rękojeść, które zapewniają stabilną i dobrą pracę urządzenia i gwarantują bezpieczeństwo jego użytkowania. Pistolet do gwoździ firmy MAX to doskonały wybór na budowy i do domowego warsztatu. To najwyższa jakość sprzętu w bardzo dobrej cenie. Wybierz ten model do swojego warsztatu i ciesz się idealnym elektronarzędziem, który posłuży ci przez wiele lat. Profesjonalna gwoździarka MAX CN80 - bardzo dobre narzędzie na standardowe gwoździe do 83 mm łączone drutem o kącie 16°.
 • Wiązarka do zbrojeń MAX RB398S

  7 499,00 zł
  ( 6 096,75 zł netto)
  Wiązarka RB398S świetnie nadaje się do wiązania prętów zbrojeniowych, przy użyciu drutu TW898. Wiązanie wykonywane jest z 3-splotowego węzła, w czasie o około 500% szybszym niż przy wiązaniu ręcznym.
 • Wiązarka do zbrojeń MAX RB441T

  10 699,00 zł
  ( 8 698,37 zł netto)
  Wiązarka MAX RB441T gwarantuje silne i jednolite wiązanie prętów.  Seria nowych wiązarek MAX to zapewnienie najlepszego jakościowo rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach. Podwójny splot umożliwia najmocniejsze wiązanie jakie jest obecnie dostępne spośród narzędzi. Wiązarka MAX RB441t to najmocniejszy model w swojej klasie. Podwójny splot pozwala na sprawne mocowanie każdego rodzaju zbrojeń wymagających dużej siły wiązania. W porównaniu do wcześniejszych modeli w Max RB441t zwiększona została szybkość wiązania. Poprawiono również mechanizm gięcia i odciągania wiązanego drutu co pozwala na jeszcze efektywniejszą pracę i mniejsze zużycie drutu. Wiązarka do zbrojenia max wyposażona jest w 10-stopniowy system regulacji siły wiązania. Dzięki czemu ten model wiązarki max sprawdzi się zarówno na budowach, jak i podczas montowania ogrzewania podłogowego. Wiązarka max rb441t  pozwala na pracę z prętami w zakresie wiązania od 8 mm x 2 do 22 mm x 2 . Ilość wiązań ze szpuli mieści się w przedziale 170 - 265. Zasobnik umieszczony został z przodu korpusu wiązarki max, co pozwala na wygodniejszą pracę nawet w trudnych warunkach i ciasnych miejscach. Czas ładowania akumulatora to zaledwie 30 minut. To doskonały sprzęt dla profesjonalistów, którzy cenią sobie niezawodne narzędzia i sprawdzone rozwiązania.

Marka Max USA Corp.

Max USA Corp. to jeden z największych na świecie producentów narzędzi budowlanych i biurowych. Firma posiada swoją główną siedzibę na Long Island w stanie Nowy Jork. Ponadto marka Max Urban Corps może pochwalić się oddziałami praktycznie na całym świecie – między innymi w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej. Ma swoje siedziby również w Tokio w Japonii.

Marka należy do wiodących producentów szerokiej gamy narzędzi budowlanych. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, sięgającym 65 lat obecności na rynku, Max USA Corp. może pochwalić się innowacyjnymi, nowoczesnymi produktami, które spełniają najwyższej standardy w wielu branżach – budowlanych, produkcyjnych, wykończeniowych czy przemysłowych.

Produkty marki Max USA Corp. charakteryzują się bardzo wysokimi standardami w zakresie jakości i niezawodności.

Narzędzia budowlane MAX

Inżynierowie narzędzi budowlanych produkowanych pod marką MAX koncentrują się na opracowywaniu produktów o wysokim współczynniku innowacji. Dzięki temu, produkty MAX nieustannie są na topie i wspierają ciągle zmieniające się potrzeby budowlańców. 

Narzędzia budowlane MAX to zarazem trwałe, jak i lekkie produkty, co jest niesamowicie istotne w pracy budowlańca, zwiększając wydajność jego pracy z danym narzędziem.

Centrum narzędziowe Jedmar jest miejscem, gdzie zebraliśmy najlepsze narzędzia budowlane marek z całego świata. W naszej rozbudowanej ofercie znajdują się również narzędzia marki MAX takie jak na przykład gwoździarka lub wiązarka do zbrojeń. Niezawodność tych narzędzi sprawia, że są one chętnie wybierane przez profesjonalistów, gdzie każdego dnia towarzyszą im przy pracy na budowach, przy przeróżnych projektach. 

Jeśli nie do końca jesteś pewien, który model narzędzia najlepiej spełni Twoje oczekiwania - napisz do nas. Jedmar to również wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie dzielą się swoją wieloletnią wiedzą, pomagając przy wyborze narzędzi budowlanych na lata.