Lista produktów marki Milwaukee

 • Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN

  2 899,00 zł
  ( 2 356,91 zł netto)
  Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN świetnie sprawdzi się przy pracach remontowo-budowlanych. Zastosowana nowoczesna technologia - bezszczotkowy silnik i akumulator litowo-jonowy pozwalają na użytkowanie przez wiele lat. Natomiast zintegrowany panel operacyjny posiadający przełączniki przyciskowe pozwoli w prosty sposób wybierać pomiędzy trybem sekwencyjnym a kontaktowym.
 • Milwaukee bateria akumulator M18B5 5.0Ah 18V

  399,00 zł
  ( 324,39 zł netto)
  Milwaukee bateria akumulator M18B5 5.0Ah 18V
  • Zapewnia 2,5 razy dłuższy czas pracy, o 20% większą moc i 2 razy większą trwałość użytkową w porównaniu z innymi technologiami litowo-jonowymi i/lub poprzednimi technologiami akumulatorów Milwaukee®. (Wyniki zależą od narzędzia i zastosowania)
  • Zabezpieczenie REDLITHIUM-ION za pomocą cyfrowego zabezpieczenia przed przeciążeniem Milwaukee® REDLINK™ w celu uniemożliwienia użytkownikom uszkodzenia elektronarzędzi bezprzewodowych w trudnych sytuacjach
  • Monitorowanie poszczególnych ogniw zapewnia optymalne naładowanie i rozładowanie dla maksymalnej trwałości użytkowej
 • Ładowarka Milwaukee M12-18FC Oryginalna

  320,00 zł
  ( 260,16 zł netto)

  Ładowarka Milwaukee M12-18FC Oryginalna

  • Służy do ładowania wszystkich akumulatorów M18™, M14™ i M12™
  • Ładowanie sekwencyjne – najpierw ładowane są akumulatory włożone jako pierwsze, co pozwala na zredukowanie czasu potrzebnego do zarządzania cyklami ładowania
  • Akumulatory M12™ REDLITHIUM™ 2,0 Ah/3,0 Ah/4,0 /6,0 Ah Ah ładują się w 28 min/45 min/57 min/90 min lub krócej
  • Akumulatory M18™ REDLITHIUM™ 2,0 Ah/4,0 Ah/5,0 Ah/6,0 Ah/9,0 Ah ładują się w 26 min/47 min/59 min/ 68 min/95 min lub krócej

Narzędzia Milwaukee - sklep Jedmar.pl

Oferta naszego sklepu to przede wszystkim światowe marki, oferujące wysokiej jakości sprzęt, który jest  uznawany i chętnie wybierany przez specjalistów ze swojej dziedziny. Jedną z takich firm jest bez wątpienia rozpoznawalna praktycznie na całym świecie marka Milwaukee. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, które mają zastosowanie w narzędziach Milwaukee, wprowadzą każdą pracę budowlaną lub remont na zupełnie inny poziom, w którym króluje wygoda używania i zwiększona precyzja wykonywanych prac. 

W ofercie centrum narzędziowego Jedmar znajdą Państwo między innymi narzędzia akumulatorowe oraz inne akcesoria firmowe do stosowania wraz z narzędziami Milwaukee. Ich wybór doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym warsztacie przy wymagających projektach komercyjnych, jak i w garażu domowego majsterkowicza przy lekkich pracach remontowych w domu i wokół niego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego centrum narzędziowego Jedmar i wyboru swojego nowego, idealnego narzędzia Milwaukee.

Elektronarzędzia Milwaukee - co je wyróżnia?

Firma założona w Ameryce, w latach 20 ubiegłego wieku, która od początku swojego istnienia nie uznawała żadnych ustępstw, tworząc najnowsze, wytrzymałe narzędzia o charakterystycznym designie. Czerwone barwy marki rozpozna praktycznie każdy majsterkowicz. Aktualnie w sprzedaży jest szeroki wybór narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. Milwaukee to przede wszystkim jakość, która bardzo szybko została doceniona na całym świecie i doprowadziła markę na podium najbardziej rozpoznawalnych i docenianych marek narzędziowych.