Lista produktów marki Paslode

 • Bateria Paslode 1500mAh

  279,00 zł
  ( 226,83 zł netto)
  Kolejną propozycję naszego sklepu stanowi bateria Li-Ion, do gwoździarek gazowych o pojemności 1500 mAh. Pasuje ona do wszystkich modeli gwoździarek gazowych Paslode takich jak:
  • IM350 / 90CT
  • M350+
  • IM45CW
  • IM45GN
  • IM65 F16
  • IM65a F18
 • Bateria Paslode 2100mAh

  455,00 zł
  ( 369,92 zł netto)
  Kolejną propozycję naszego sklepu stanowi bateria Li-Ion, do gwoździarek gazowych o pojemności 2100 mAh. Pasuje ona do wszystkich modeli gwoździarek gazowych Paslode takich jak:
  • IM90ci
  • IM100ci
  • IM65F16
  • IM50F18
 • Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi

  4 299,00 zł
  ( 3 495,12 zł netto)
  Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich.  Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
 • Gwoździarka gazowa Paslode IM45CW papiarka

  4 199,00 zł
  ( 3 413,82 zł netto)
  Gwoździarka gazowa Paslode IM45CW to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
 • Gwoździarka gazowa Paslode IM45GN hafciarka

  3 999,00 zł
  ( 3 251,22 zł netto)
  Gwoździarka gazowa Paslode IM45GN to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
 • Naboje gazowe Paslode IM100ci

  149,00 zł
  ( 121,14 zł netto)

  Gaz do gwoździarki Parslode IM90ci/IM100ci zapewnia wysoką moc wbijania i łatwość stosowania. Stosuj odpowiednie naboje i nie martw się o niezawodność. Dobrze dobrany gaz to niezawodność i sprawność działania Twojej gwoździarki.

 • Naboje oryginalne Paslode IM45CW

  90,00 zł
  ( 73,17 zł netto)

  Gaz paslode IM45CW przeznaczony do gazowych gwoździarek papowych Paslode. Jeden pojemnik pozwala na oddanie około 1000 strzałów.

 • Oryginalne gwoździe z gazem Paslode

  619,01 zł
  ( 503,26 zł netto)
  Oryginalne gwoździe z gazem Paslode to gwoździe najwyższej jakości. Mają zastosowanie w gwoździarkach firmy Paslode. W zestawie zawierają określoną ilość gwoździ oraz naboje gazowe Paslode do  gwoździarki , które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Gwoździe łączone są papierem pod kątem 34 stopni, i występują w różnych wariantach.
 • Sztyfciarka gazowa Paslode IM65A F16

  3 100,00 zł
  ( 2 520,33 zł netto)
  Paslode IM65A F16 Lithium – Sztyfciarka gazowa wbijająca sztyfty o przekroju 1,40 x 1,60 [mm], w długościach od 32 do 64 [mm]. Narzędzie wykorzystywane głównie przy prefabrykacji domów o konstrukcji szkieletowej, a także przy wszelkich pracach wykończeniowych.
 • Zamiennik gwoździ Paslode

  499,00 zł
  ( 405,69 zł netto)

  Zamienniki gwoździ Paslode to pakiety łączone papierem pod kątem 34 stopni. Wykonane  z najlepszych materiałów, pochodzą od sprawdzonych producentów. Przeznaczone do gwoździarek gazowych Paslode IM90ci oraz Paslode IM100ci. Gwoździarki dostępne w naszym sklepie.

Paslode - narzędzia budowlane wysokiej jakości

Paslode to producent wysokiej klasy technologii przemysłowej, który wchodzi w skład amerykańskiej grupy ITW Illinois Tool Works Inc. Paslode zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokojakościowych, specjalistycznych produktów i sprzętów do wyposażenia nowoczesnego przemysłu na całym świecie. 

Nasze centrum narzędziowe Jedmar w swojej ofercie posiada topowe narzędzia budowlane marki Paslode, które mogą ułatwić pracę zarówno pracownikom firmy budowlanej przy codziennych zmaganiach na budowie, jak i wznieść domowe majsterkowanie na zupełnie nowy, lepszy poziom. 

Profesjonalne gwoździarki Paslode

Narzędzia budowlane Paslode dedykowane są zarówno profesjonalistom, jak i domowym majsterkowiczom. Flagowy produkt, jakim jest gwoździarka Paslode, pozwala na zaoszczędzenie czasu pracy przy jednoczesnym wzroście bezpieczeństwa pracownika oraz jakości wykonywanej pracy. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą narzędzi budowlanych dostępnych w naszym sklepie i wyboru swojego nowego narzędzia firmy Paslode. Jeśli nie jesteście pewni czy wybrany przez was zszywacz lub gwoździarka są dobrym wyborem, który sprosta czekającym go wyzwaniom, zachęcamy do kontaktu. Nasz wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem chętnie podzieli się swoją wiedzą przydatną w doborze idealnie dopasowanego do potrzeb użytkownika narzędzia budowlanego jednego z lepszych producentów na rynku budowlanych, jakim jest marka Paslode

Paslode - krótka historia marki 

Firma Illinois Tool Works Inc. została założona w 1914 roku. Miała kilku założycieli: Carl G. Olson, Oscar T. Hogg, Paul B. Goddard oraz Frank W. England. Praca u podstaw połączona z prężnym rozwojem sprawiła, że firma w latach 60-tych stała się prawdziwym potentatem, jeśli chodzi o produkcję systemów zamocowań do drewna, metalu i betonu. Dynamiczny rozwój – z roku na rok – doprowadził do momentu, w którym firma posiada 600 oddziałów w 52 krajach i zatrudnia 60 000 osób. Jednocześnie posiada aż 15 000 patentów. Prężny rozwój firmy możliwy jest dzięki blisko 100-letniej tradycji.

Paslode to uznana marka, której produkty wykorzystywane są na całym świecie, zarówno przez przedsiębiorstwa budowlane, jak i fachowców na całym świecie. Jednym z kluczowych czynników, które przyczyniły się do tak dynamicznego wzrostu i które decydują o wysokiej funkcjonalności oraz komforcie użytkowania także dzisiaj, są innowacyjne rozwiązania i materiały, które wykorzystuje firma.