Amortyzatory

Aktywne filtry

 • Amortyzator do gwoździarki MAX

  39,00 zł
  ( 31,71 zł netto)

  Amortyzator do gwoździarki MAX to uniwersalny produkt firmy MAX. W ofercie posiadamy wszystkie części do gwoździarek.  Amortyzatory do gwoździarek typu: CN 55, CN 70 i CN 80.

 • Amortyzator do gwoździarki RGN

  39,00 zł
  ( 31,71 zł netto)

  Amortyzator do gwoździarki RGN to uniwersalny produkt firmy RGN. W ofercie posiadamy wszystkie części do gwoździarek.  Amortyzatory do gwoździarek typu: CN 55, CN 70 i CN 80.

  Zapewniamy obsługę serwisową.

 • Amortyzator do gwoździarki BOSTICH

  39,00 zł
  ( 31,71 zł netto)

  Amortyzator do gwoździarki to uniwersalny produkt firmy BOSTICH typu:  N58, N70 i N80.

  Wierzymy, że znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie lub dla swoich pracowników. Jeśli nie posiadasz takiego urządzenia, albo interesują Cię części zamienne do gwoździarek, zajrzyj na nasze pozostałe aukcje.

Amortyzatory

Amortyzatory są mechanizmami, które przechwytują i rozpraszają nadmiar energii w układach mechanicznych. W przypadku narzędzi takich jak gwoździarki, amortyzatory są częściami zamiennymi, z biegiem czasu i używania ulegającymi eksploatacji. To zupełnie naturalne zjawisko, a wymiana tego typu części powinna następować przy każdym przeglądzie technicznym urządzenia, lub w razie potrzeby – częściej.  

Amortyzotor – część zamienna do twojej gwoździarki

Sprawny amortyzator to sprawnie działający sprzęt. Ale przecież nie tylko – amortyzator chroni urządzenie przed negatywnym wpływem drgań, ale przed wszystkim ochrania jego użytkownika. Komfort pracy będzie utrzymywał się na wysokim poziomie tylko ze sprawnymi częściami zamiennymi, w tym amortyzatorem. Dlatego regularna (choć przecież nieczęsta) wymiana tej części urządzenia jest tak istotna.  

Zachowaj narzędzia w świetnej kondycji

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie części zamienne do gwoździarek. Oferujemy tylko sprawdzone produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci się cieszyć sprawnym sprzętem przez długie lata. Zapewniamy wszystko, by narzędzia pracy specjalistów służyły im jak najdłużej. Posiadamy w ofercie amortyzatory przeznaczone do gwoździarek m. in. od Bostich, MAX, RGN i wielu innych producentów. W swojej bogatej ofercie posiadamy też kompletne urządzenia – wiązarki, przecinarki, zszywacze, gwoździarki – zarówno te akumulatorowe jak i gazowe, czy zasilane pneumatycznie (bębnowe, szynowe, konstrukcyjne).   

Amortyzatory – zestawy naprawcze

Amortyzatory wchodzą też często w skład zestawów naprawczych obok wbijaków i tłoków. Dzięki tego typu zestawom można samodzielnie wymienić zużyte części, bez straty czasu i pieniędzy na serwisowanie sprzętu.   Często mawia się, że poziom zadbania narzędzi świadczy o poziomie pracy ich użytkownika. I wcale nie chodzi tu o stopień zużycia sprzętu – wręcz przeciwnie.  Dzięki dostępnym w naszym sklepie amortyzatorom i innym częściom zamiennym, możesz długo cieszyć się sprawnymi urządzeniami.