Filtruj według

Cena

Cena

 • 2 659,00 zł - 4 445,00 zł

Gwoździarki akumulatorowe

Aktywne filtry

 • Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN

  2 899,00 zł
  ( 2 356,91 zł netto)
  Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN świetnie sprawdzi się przy pracach remontowo-budowlanych. Zastosowana nowoczesna technologia - bezszczotkowy silnik i akumulator litowo-jonowy pozwalają na użytkowanie przez wiele lat. Natomiast zintegrowany panel operacyjny posiadający przełączniki przyciskowe pozwoli w prosty sposób wybierać pomiędzy trybem sekwencyjnym a kontaktowym.
 • Gwoździarka HIKOKI NR1890DBCL

  2 659,00 zł
  ( 2 161,79 zł netto)
  Gwoździarka bezszczotkowa Hikoki to nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia prace ciesielskie i dekarskie. Gwoździarka wykorzystuje do pracy gwoździe o długości 90 mm typu D. W ofercie posiadamy 2 modele gwoździarek: NR1890DBCL (gwoździe łączone papierem) i NR1890DBRL WKZ (gwoździe łączone plastikiem). Cechą charakterystyczną podanych gwoździarek jest wysoka wydajność przy dużej mocy, co pozwala uzyskiwać od 1,5 do 2 gwoździ na sekundę.    
 • Gwoździarka Prebena PKT8-Hybrid

  4 445,00 zł
  ( 3 613,82 zł netto)
  Gwoździarka akumulatorowa PKT8-Hybrid marki Prebena to nowoczesne urządzenie pozwalające na bicie gwoździ do 100mm bez pomocy gazu.  Zupełna większość gwoździarek akumulatorowych jest do 90mm

Gwoździarki akumulatorowe to niezwykle przydatne elektronarzędzie. Pozwala na szybkie i efektywne wbijanie gwoździ. Do tej pory spotykane głównie na budowach czy zakładach tapicerskich, coraz częściej pojawiają się także w warsztatach zapalonych majsterkowiczów. Ze względu na swój wygląd często bywają nazywane pistoletami do gwoździ. Gwoździarki elektryczne to doskonałe narzędzie budowlane. Modele akumulatorowe pozwalają pracę w trudnodostępnych miejscach. Poznaj naszą ofertę.

Gwoździarki akumulatorowe - poznaj ich zalety

Gwoździarki akumulatorowe to najwyższej klasy urządzenia przeznaczone do pracy w trudno dostępnych miejscach, jak i do prac na wysokościach. Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do stałego źródła energii elektrycznej. Zaletą gwoździarek akumulatorowych jest ich wyjątkowa mobilność. Są niezwykle poręczne. Pozwalają na wbicie dużej ilości gwoździ na jednym naładowaniu. Dzięki wymiennym akumulatorom zyskujemy sprzęt, który sprawdzi się zarówno do prac na zewnątrz- w ogrodzie przy konserwacji płotów czy mebli tarasowych, jak i wewnątrz — przy projektach DIY, skręcaniu mebli czy naprawie podłóg i innych elementów naszego domu.

Jak w przypadku wszystkich innych urządzeń remontowo-budowlanych najistotniejsza jest jakość – w tym celu warto zapoznać się ze specyfikacją dostępnych na naszej stronie akumulatorowych wbijarek do gwoździ i wybrać model dopasowany do naszych potrzeb.

Gwoździarki na baterie - jak wybrać odpowiednią?

Podstawowe parametry w większości gwoździarek akumulatorowych są bardzo zbliżone, a czasami nawet identyczne. W praktyce jednak to niewielkie detale decydują o tym, jak funkcjonalne i użyteczne jest dane urządzenie. Przed zakupem warto zastanowić się, do czego chcemy wykorzystać nasz bezprzewodowy pistolet do gwoździ na baterie, jak często będziemy z niego korzystać oraz gdzie? Czy będą to prace wyłącznie wewnątrz, czy mamy zamiar pracować nią również na zewnątrz? Jeśli zależy nam na pełnej mobilności naszego sprzętu — postawmy na gwoździarkę akumulatorową. Jest to sprzęt, który sprawdzi się zarówno profesjonalistom, jak i zapalonym amatorom majsterkowania. Poniżej przedstawiamy kilka parametrów, na które należy zwracać uwagę podczas poszukiwania najlepszego modelu dla nas.

Gwoździarki akumulatorowe – najistotniejsze parametry

Istnieje kilka najistotniejszych parametrów, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie gwoździarki na baterie. Należą do nich:

 • Pojemność i rodzaj zasobnika – to podstawowy parametr techniczny, który determinują jaką ilość gwoździ możemy umiejscowić w zasobniku. Im większa pojemność zasobnika, tym więcej gwoździ będziemy mogli wbić na jednym naładowaniu. Większy zasobnik wiąże się z większą wagą całego urządzenia, co może wpływać na nasz komfort pracy. Należy wziąć to pod uwagę, szczególnie jeśli potrzebujemy gwoździarki do prac, w których konieczne będzie jej użycie przez dłuższy czas. Na rynku dostępne są wbijarki do gwoździ o dwóch rodzajach magazynków — bębnowy wymaga gwoździ koletowanych, czyli połączonych drutem, a szynowy (taśmowy) może zostać załadowany gwoździami łączonymi w taśmach za pomocą papieru  lub plastiku.  
 • Typ gwoździ — nie każda gwoździarka obsłuży każdy typ gwoździ. Przed zakupem należy zastanowić się, jakie materiały będziemy chcieli ze sobą łączyć. Będzie to wyłącznie drewno? Czy w grę będą wchodzić również tworzywa sztuczne, a może nawet beto? Na tej podstawie należy wybrać odpowiednie gwoździe do gwoździarek. Następnie należy sprawdzić, czy wybrany przez nas model wbijarki do gwoździ go obsługuje. Większość gwoździarek akumulatorowych pracuje na taśmach papierowych z kątem łączenia 34 stopnie.
 • Pojemność akumulatora – bardzo istotna rzecz, szczególnie jeśli mówimy o narzędziu, które zasilane jest z baterii. Pojemność powinniśmy oceniać dwutorowo – w pierwszym przypadku porównać nominalną pojemność, a w drugim ocenić ilość gwoździ, które będziemy w stanie wbić do momentu rozładowania akumulatora. Podstawowy akumulator litowo-jonowy o pojemności 4 Ah umożliwia około 500-700 strzałów, w zależności od energii i ciężaru gwoździa, czyli około 10-14 pełnych magazynków. Część producentów podaje ten parametr nie klasycznie w miliapmperogodzinach (mAh), a właśnie w ilości gwoździ, które możemy wbić na jednym, pełnym naładowaniu. 
 • Temperatura pracygwoździarki akumulatorowe często są używane na zewnątrz - na dachach czy na dużych halach produkcyjnych. Część narzędzi została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwiać właśnie pracę również w trudnych warunkach. W większości przypadków zakres temperatury gwoździarki akumulatorowej wynosi od -15 stopni do + 50 stopni Celsjusza.
 • Moc – jeden z kluczowych parametrów, który wyrażany jest w dżulach. Bardzo ważne jest, że to miara energii, z jaką wyrzucany jest gwóźdź, a nie mocy i ten właśnie parametr pozwala porównać poszczególne urządzenia z dużą dokładnością. Najlepsze pistolety do gwoździ pozwalają strzelać z energią przekraczającą 100 J. Taka moc pozwala na skuteczną pracę z twardymi gatunkami drewna i gwoździami o długości dochodzącej do 9 cm. Gwoździarki o mniejszej mocy spokojnie wystarczą do wbijania gwoździ w meble czy przy prostych pracach remontowych.
 • Szybkość i tryby pracy – gwoździarki akumulatorowe są bardzo często wybierane ze względu na możliwość znacznego przyspieszenia trybu pracy. Warto przy zakupie zwrócić uwagę na to, czy gwoździarkę można przełączyć na tryb automatyczny, czy trzeba wystrzeliwać gwoździe, każdorazowo naciskając spust.
 • Bezpieczeństwogwoździarka jest niebezpiecznym narzędziem, dlatego tak istotne jest zabezpieczenie mechanizmu strzelającego. Warto również zwrócić uwagę czy posiada ona antypoślizgową rączkę. Pamiętajmy, że każdorazowo przy korzystaniu z wbijarki do gwoździ należy ubierać rękawice oraz strój ochronny.

Wybierz gwoździarki akumulatorowe optymalnie dla Twoich potrzeb

Niezależnie od tego, który model gwoździarki akumulatorowej dla siebie wybierzesz, to elektronarzędzie z pewnością przyda się w twoim domowym warsztacie. Gwoździarka elektryczna to sprzęt dedykowany również profesjonalistom - budowlańcom i tapicerom. W ofercie naszego sklepu znajdziesz najpopularniejsze modele wbijarek do gwoździ i dobierzesz sprzęt dopasowany do twoich potrzeb. W razie problemów z wyborem - chętnie przyjdziemy ci z pomocą. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać fachową poradę w doborze idealnej gwoździarki dla ciebie.