Filtruj według

Cena

Cena

 • 1 960,00 zł - 4 445,00 zł

Gwoździarki elektryczne

Aktywne filtry

 • Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN

  2 899,00 zł
  ( 2 356,91 zł netto)
  Gwoździarka bezszczotkowa Milwaukee FFN świetnie sprawdzi się przy pracach remontowo-budowlanych. Zastosowana nowoczesna technologia - bezszczotkowy silnik i akumulator litowo-jonowy pozwalają na użytkowanie przez wiele lat. Natomiast zintegrowany panel operacyjny posiadający przełączniki przyciskowe pozwoli w prosty sposób wybierać pomiędzy trybem sekwencyjnym a kontaktowym.
 • Gwoździarka gazowa Tjep GRF 34/90 GAS 3G

  1 960,00 zł
  ( 1 593,50 zł netto)
  Gwoździarka gazowa TJEP GRF 34/90 GAS 3g  dzięki kompaktowemu designowi idealnie nadaje się do prac remontowo-budowlanych. Przez wielu wykonawców uznawana jest za jedną z najlepszych gwoździarek na rynku. Prostota użycia, mocna bateria, możliwość regulacji poziomu wbicia czy gumowy uchwyt sprawiają, że praca z użyciem gwoździarki jest przyjemnością.
 • Gwoździarka HIKOKI NR1890DBCL

  2 659,00 zł
  ( 2 161,79 zł netto)
  Gwoździarka bezszczotkowa Hikoki to nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia prace ciesielskie i dekarskie. Gwoździarka wykorzystuje do pracy gwoździe o długości 90 mm typu D. W ofercie posiadamy 2 modele gwoździarek: NR1890DBCL (gwoździe łączone papierem) i NR1890DBRL WKZ (gwoździe łączone plastikiem). Cechą charakterystyczną podanych gwoździarek jest wysoka wydajność przy dużej mocy, co pozwala uzyskiwać od 1,5 do 2 gwoździ na sekundę.    
 • Gwoździarka do betonu TJEP CP-40 GAS 3G

  2 799,00 zł
  ( 2 275,61 zł netto)
  Gwoździarka do betonu TJEP CP-40 GAS 3G pozwoli na szybkie i sprawne wbijanie gwoździ oraz mocowanie płyt kartonowo-gipsowych i profili stalowych. Dzięki kompaktowej, ergonomicznej budowie gwarantuje  sprawne działanie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Zastosowanie naboju gazowego do zasilania gwarantuje prostotę użytkowania - bez konieczności stosowania uciążliwych przewodów i węży kompresora.
 • Gwoździarka Prebena PKT8-Hybrid

  4 445,00 zł
  ( 3 613,82 zł netto)
  Gwoździarka akumulatorowa PKT8-Hybrid marki Prebena to nowoczesne urządzenie pozwalające na bicie gwoździ do 100mm bez pomocy gazu.  Zupełna większość gwoździarek akumulatorowych jest do 90mm
 • Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 3G na...

  2 899,00 zł
  ( 2 356,91 zł netto)
  Gwoździarka gazowa TJEP KA 4060 pozwala na łatwe i dokładne wprowadzanie gwoździ w otwory złącz ciesielskich. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii skupiającej się na antypoślizgowym uchwycie, który zapewnia mniejsze obciążenie ręki. Oprócz tego posiada regulacje głębokości wbicia i dwustopniowy tylny załadunek.
 • Sztyfciarka gazowa TJEP VF-16/64 GAS 3G

  2 449,00 zł
  ( 1 991,06 zł netto)
  Sztyfciarka gazowa TJEP VF-16/64 GAS 3G to rozwiązanie, które pozwoli w szybki i prosty sposób przybijać elementy wykończeniowe czy listwy przyścienne. Pozwala na efektywny działanie, bez konieczności wykorzystania kompresora. Posiada regulacje głębokości wbicia, hak na pasek oraz antypoślizgową rączkę dla lepszej kontroli ruchów. 
 • Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi

  4 299,00 zł
  ( 3 495,12 zł netto)
  Gwoździarka gazowa Paslode IM100xi to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich.  Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
 • Gwoździarka gazowa Paslode IM45GN hafciarka

  3 999,00 zł
  ( 3 251,22 zł netto)
  Gwoździarka gazowa Paslode IM45GN to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
 • Gwoździarka gazowa Paslode IM45CW papiarka

  4 199,00 zł
  ( 3 413,82 zł netto)
  Gwoździarka gazowa Paslode IM45CW to profesjonalne urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie przy szeregu prac dekarsko-ciesielskich. Gwoździarka gazowa charakteryzuje się trwałością, mobilnością i zdolnością do wbijania gwoździ, nawet w bardzo twarde materiały. Dzięki niemu praca będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza.
 • Gwoździarka gazowa Tjep GRF 34/100 GAS 3G...

  2 899,00 zł
  ( 2 356,91 zł netto)
  Gwoździarka gazowa TJEP GRF 34/100 GAS 3g dzięki kompaktowemu designowi idealnie nadaje się do zaawansowanych prac remontowo-budowlanych. Przez wielu wykonawców uznawana jest za jedną z najlepszych gwoździarek na rynku. Prostota użycia, mocna bateria, możliwość regulacji poziomu wbicia czy gumowy uchwyt sprawiają, że praca z użyciem gwoździarki jest przyjemnością.
 • Sztyfciarka gazowa Paslode IM65A F16

  3 100,00 zł
  ( 2 520,33 zł netto)
  Paslode IM65A F16 Lithium – Sztyfciarka gazowa wbijająca sztyfty o przekroju 1,40 x 1,60 [mm], w długościach od 32 do 64 [mm]. Narzędzie wykorzystywane głównie przy prefabrykacji domów o konstrukcji szkieletowej, a także przy wszelkich pracach wykończeniowych.
 • Gwoździarka gazowa B.PRO ND34/100 WOODY do...

  2 750,00 zł
  ( 2 235,77 zł netto)
  Profesjonalna gwoździarka gazowa B.PRO ND34/100 WOODY do wszelkich prac związanych z łączeniem konstrukcji drewnianych. Podstawowe narzędzie przy pracach budowlanych w technologii szkieletu drewnianego, konstrukcji dachowych czy szalunkach drewnopodobnych.

Gwoździarki elektryczne

Koniec ery młotka i pulsującego bólem kciuka! Urządzenia te wbijają gwoździe szybko, trwale i pod zadanym kątem. Żegnajcie zniszczenia po krzywo wbitym gwoździu. Czas przybijać wygodnie.

Cechy - gwoździarki elektryczne

Gwoździarki elektryczne jak ich silniejsi pneumatyczni bracia, automatyzują i przyspieszają proces przybijania gwoździ. Ich sposób działania opiera się o mechanizm zamachowy, przez co są lżejsze i łatwiejsze w obsłudze. W zamian za mobilność wynikającą z braku połączenia z kompresorem, ogranicza nas czas pracy akumulatora. Ten problem łatwo rozwiąże zapasowa bateria. Najczęściej występująca pojemność akumulatora (ok. 5Ah) wystarczy na wbicie ok 500 gwoździ, co w zupełności wystarczy w warunkach przydomowego warsztatu. Gwoździarki elektryczne początkowo używane były tylko przez profesjonalistów. Obecnie zaczynają zyskiwać popularność również w gronie amatorów. To urządzenia proste w obsłudze, wydajne, poręczne – stają się niezbędnikiem każdego majsterkowicza.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie gwoździarki elektrycznej?

 • moc — parametr, który powie nam na jakich powierzchniach będzie w stanie pracować nasze urządzenie, jak głęboko będą wbijały się gwoździe
 • wymiary gwoździ — co będziemy zbijać razem najczęściej? Jakich wielkości potrzebować? Dobrze jest rozważyć tę kwestię, urządzenia obsługują zazwyczaj tylko kilka rozmiarów
 • pojemność i rodzaj magazynka
 • szybkostrzelność
 • waga — im niższa tym wyższa precyzja
 • koszty eksploatacji
 • amortyzacja odrzutu
 • wyważenie narzędzia
 • antypoślizgowy uchwyt gwoździarki elektrycznej i hak do zawieszenia na pasie — dodatkowe udogodnienia, które ułatwiają pracę
 • czas naładowania akumulatora, jego pojemność / ew. długość kabla zasilającego

Dlaczego warto wybrać gwoździarki elektryczne?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze, sprawdzone i polecane przez profesjonalistów gwoździarki elektryczne.