Filtruj według

Cena

Cena

 • 159,00 zł - 349,00 zł

Gwoździe do betonu i stali

Aktywne filtry

 • Gwoździe do betonu i stali Tjep

  159,00 zł
  ( 129,27 zł netto)

  Gwoździe do betonu i stali Tjep posiadają okrągłe, nieco lejowate łebki. Połączone są tworzywem pod kątem 0 stopni. Przekrój gwoździa wynosi 2,6 x 3,0 [mm], a średnica 2,6 mm. W naszym sklepie dostępne są różne długości tych łączników: 16 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, oraz 40 mm. Niezależnie od tego, który rodzaj zostanie wybrany, opakowanie gwoździ będzie liczyć 500 sztuk.

 • Gwoździe do betonu i stali Tjep z gazem

  349,00 zł
  ( 283,74 zł netto)

  Gwoździe do betonu i stali Tjep z gazem mają główki okrągłe, spłaszczone. Łączniki w przekroju mierzą 2,6 mm x 3,0 mm, a ich średnica wynosi 2,6 mm. Według potrzeb, do wyboru pozostaje długość gwoździ – 16 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, lub 40 mm. Niezależnie od wyboru, każda paczka liczy pakiet 1000 sztuk gwoździ oraz nabój gazowy marki OK, który w standardowych warunkach użytkowania wystarczy na wbicie wszystkich załączonych gwoździ.

   

Gwoździe do betonu i stali

Prezentujemy ofertę gwoździ do betonu i stali, łączonych tworzywem pod kątem 0 stopni. Posiadają spłaszczone, okrągłe łebki. Idealnie pasują do gwoździarek-osadzaków. Gwoździe do betonu i stali przeznaczone są przede wszystkim do łączenia profili stalowych oraz elementów drewnianych do betonu. Oferujemy gwoździe o różnej długości łączników, dostępna jest także oferta z nabojem gazowym firmy OK — jednego z wiodących producentów w tej dziedzinie.

Najwyższa jakość gwoździ do betonu i stali

Montaż profili do ścian działowych, sufitów i wielu innych instalacji stanie się niezwykle łatwy dzięki naszym gwoździom do betonu i stali marki Tjep. Gwoździe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wytrzymałe oraz wydajne. Podołają również pracy przy kamieniu, cegle, jak również obróbkach blacharskich. Szybka i efektywna praca gwarantowana. W razie wątpliwości przy doborze odpowiedniego rodzaju gwoździ do betonu i stali, zachęcamy do kontaktu z nami — chętnie pomożemy.