Gwoździe EPAL

Aktywne filtry

Gwoździe do palet euro

Jeśli zajmujesz się produkcją euro palet, doskonale wiesz, że muszą one spełniać restrykcyjne wymagania. Do zbicia tych najbardziej popularnych planet transportowych potrzeba certyfikowanych gwoździ EPAL. Gwoździe te muszą być odpowiedniej jakości i produkowane z najwyższej klasy materiałów. Wszystko po to, aby dostarczane na rynek europalety były solidne i trwałe. W ofercie sklepu internetowego Jedmar znajdziesz gwoździe do zbijania palet z certyfikatem jakości.

Gwoździe łączone drutem EPAL

Gwoździe do gwoździarek łączone drutem to idealny rozwiązanie do gwoździarek bębnowych. Zwykle na jednej szpuli znajdziesz kilka tysięcy sztuk gwoździ. Taka ilość wystarczy na zbicie sporej ilości palet, bez konieczności ponownego napełniania magazynka gwoździarki. Dzięki temu twoja praca będzie szybka i skuteczna a wykonane przez ciebie euro palety będą spełniały wszystkie wyśrubowane normy.

Gwoździe EPAL do gwoździarek

W sklepie internetowym Jedmar znajdziesz gwoździe EPAL o średnicy 3,4 mm. Ich długość wynosi 90 milimetrów. Liczba gwoździ do gwoździarek w jednym zestawie wynosi aż 3240 sztuk. Wybierając produkty z naszej oferty, masz gwarancję, że spełniają one wszystkie wymogi EPAL. Nasz asortyment to produkty i akcesoria do gwoździarek wyłącznie renomowanych producentów. Jeśli nie jesteś pewien czy gwoździe łączone drutem z naszej oferty będą kompatybilne z twoim modelem gwoździarki bębnowej - skontaktuj się z nami. Służymy pomocą i doradzimy, czy wybrane przez ciebie akcesoria będą pasować do twojego sprzętu.