Filtruj według

Cena

Cena

 • 265,00 zł - 381,00 zł

Gwoździe gładkie ocynkowane

Aktywne filtry

 • Gwoździe z gazem OK do Paslode im90i...

  380,00 zł
  ( 308,94 zł netto)
  Dostępne gwoździe z gazem OK ocynkowane są kompatybilne z narzędziami Paslode IM90i oraz Paslode IM100i, występują w kilku wariantach. Sukces pracy i Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Dlatego polecamy serdecznie zakupy w naszym sklepie.
 • Gwoździe z gazem Bostitch Gładkie ocynkowane

  360,00 zł
  ( 292,68 zł netto)
  Gwoździe z gazem Bostitch ocynkowany łączone są szeregowo na papierze pod kątem 34 stopni. Idealnie sprawdzają się w pracach wymagających precyzji. W ofercie naszego sklepu znajdują się gwoździe z gazem Bostitch w kilku wariantach do wyboru. Wszystkie gwoździe, niezależnie od wybranej opcji, pierścieniowe, pokryte powłoką galwaniczną – ocynkowane, mają główki typu „D”.
 • Gwoździe z gazem OK Gładkie ocynkowane

  370,00 zł
  ( 300,81 zł netto)
  Gwoździe z gazem OK łączone są szeregowo na papierze pod kątem 34 stopni. Idealnie sprawdzają się w pracach wymagających precyzji. Dołączany do gwoździ gaz marki OK cieszy się opinią jednego z najlepszych (jeśli nie najlepszego) na rynku.
 • Gwoździe łączone papierem Gładkie ocynkowane

  265,00 zł
  ( 215,45 zł netto)
  Gwoździe łączone papierem gładkie ocynkowane to osprzęt najwyższej jakości. Galwanizacja, czyli ocynkowanie, skutecznie zapobiega korozji, a kąt łączenia gwoździ wynoszący 34 stopnie, gwarantuje dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Najlepsza jakość wykonania gwoździ, gwarantuje 100% zadowolenia z zakupu wśród klientów.    

Gwoździe gładkie ocynkowane

Kategoria gwoździ gładki ocynkowanych, połączonych szeregowo papierem, zawiera w sobie zestawy łączników wraz z nabojami gazowymi najlepszych marek. Gwoździe gładkie ocynkowane to jedne z najbardziej popularnych łączników. Wybierane są przede wszystkim przez fachowców budownictwa. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest solidny efekt poprzedzony precyzją wbijania.

Specyfika ocynkowanych gwoździ gładkich połączonych papierem

Gwoździe gładkie ocynkowane, dostępne w tym sektorze sklepu, połączone są papierem pod kątem 34 stopni. Kolejną ich wspólną cechą jest pokrywająca je warstwa. Galwanizacja łączników, czyli ich ocynkowanie, wpływa na wytrzymałość i odporność gwoździ. Z powodzeniem mogą być stosowane nie tylko wewnątrz budynków, ale także w miejscach bezpośrednio wyeksponowanych na warunki atmosferyczne. Kształt łebka wszystkich gwoździ w tej kategorii określa się mianem „D”. Gwoździe gładkie ocynkowane połączone szeregowo papierem występują w wielu wersjach różniących się średnicą oraz długością trzpienia.

Gwoździe gładkie ocynkowane z nabojami gazowymi

Pakiety gwoździ gładkich galwanizowanych, czyli posiadających powłokę (ocynk) dostępne są wraz z nabojami gazowymi wiodących producentów. Posiadamy w ofercie zestawy łączników z gazem od Bostitch oraz od OK. Produkty te są rekomendowane przez profesjonalistów wielu branż na całym świecie. Przeznaczone są do gwoździarek różnych producentów. Zapoznaj się z innymi propozycjami gwoździ z naszej oferty i wybierz te, które najpełniej spełnią Twoje oczekiwania. Gwarantujemy najwyższa jakość wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie. Wybór konkretnych przedmiotów możesz oprzeć wyłącznie na specyfice swojej pracy i parametrach sprzętu. Jakością nie musisz się przejmować – gwarantujemy ją w 100%.