Filtruj według

Cena

Cena

 • 129,00 zł - 320,00 zł

Gwoździe papowe

Aktywne filtry

 • Gwoździe łączone drutem papowe TJEP...

  129,00 zł
  ( 104,88 zł netto)

  Gwoździe papowe TJEP należą do grupy gwoździ budowlanych i stanowią niezbędne narzędzie w pracach dekarskich, choć to niejedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem są wykorzystywane również w pracach ciesielskich, stolarskich lub tapicerskich. W dekarstwie służą do montowania papy izolacyjnej, gontów, czy siatek.

 • Gwoździe łączone drutem papowe ocynkowane...

  320,00 zł
  ( 260,16 zł netto)

  Gwoździe papowe należą do grupy gwoździ budowlanych i stanowią niezbędne narzędzie w pracach dekarskich, choć to niejedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem są wykorzystywane również w pracach ciesielskich, stolarskich lub tapicerskich. W dekarstwie służą do montowania papy izolacyjnej, gontów, czy siatek.

Gwoździe papowe do gwoździarek

Gwoździe papowe, zaliczane do grupy łączników budowlanych, znane są powszechnie jako „papiaki”. To akcesorium dedykowane do gwoździarek — zarówno tych pneumatycznych, jak i elektrycznych czy akumulatorowych. Stanowią grupę łączników koniecznych przy pracach dekarskich, takich jak montaż papy izolacyjnej (z czego zresztą pochodzi ich nazwa), siatek i gontów. Choć gwoździe papowe kojarzone są głównie z dekarstwem, znajdują zastosowanie również w ciesielstwie, stolarstwie, a nawet tapicerstwie. Z powodzeniem można je stosować zarówno w pracach profesjonalnych, jak i tych czysto hobbystycznych, wykonywanych w domowych warunkach.

Gwoździe papowe – produkt uniwersalny

„Papiaki” z powodzeniem stosowane są podczas prac budowlanych, wykończeniowych, przy produkcji konstrukcji drewnianych, takich jak palety, czy opakowania. Choć ich nazwa naprowadza raczej na skonkretyzowane przeznaczenie, funkcjonalność gwoździ papowych znacznie wykracza poza prace dekarskie, związane z montowaniem papy. Tę uniwersalność łączniki zawdzięczają dość unikatowej jak na gwoździe do gwoździarek formie – są stosunkowo krótkie, posiadają także szeroki, płaski łebek. Jeśli w dodatku wybierzemy solidne, najwyższej jakości produkty – zakres ich użytkowania tym bardziej się poszerzy. Gwoździe papowe łączone drutem, wykorzystywane są przede wszystkim przy pracy nad pokryciami dachowymi. Stanowią osprzęt przeznaczony do wielu rodzajów i modeli gwoździarek pneumatycznych. Głównym parametrem, który urządzenie musi spełniać, by bezproblemowo obsługiwać tego typu gwoździe, jest kąt nachylenia wbijanych łączników, mieszczący się w zakresie od 15 do 17 stopni.

Gwoździe papowe wysokiej jakości

Prace dekarskie nie należą do czynności, które łatwo i sprawnie można korygować w trakcie użytkowania budynku. Dlatego efekty tego typu prac muszą posiadać możliwie najwyższą do uzyskania jakość, by być niezawodnymi przez długie lata. Niezwykle istotne są tutaj wszystkie komponenty – od jakości materiałów, czyli niezawodności i trwałości poszczególnych elementów, do staranności wykonania. Wybierając produkty ze sklepu Jedmar, masz gwarancję, że oferowane przez nas gwoździe do gwoździarek są najwyższej jakości. W ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzony sprzęt, renomowanych producentów. Oferowane przez nas gwoździe papowe łączone drutem są ocynkowane. Dodatkowa warstwa dodaje im wytrzymałości i niezawodności. Oferujemy gwoździe papowe o długości od 19 do 45 mm i kącie łączenia 15-16 stopni. Wszystko po to, abyś mógł znaleźć i dobrać akcesoria dopasowane do wykonywanych przez ciebie pracy i pasujące do posiadanego przez ciebie modelu gwoździarki. „Papiaki” dostępne w naszym sklepie cechuje najwyższa jakość wykonania oraz najlepszy gatunek materiałów użytych do ich wyprodukowania. Jeśli masz problem z doborem odpowiednich gwoździ do gwoździarek - skontktuj się z nami! Nasi fachowcy pomogą ci dobrać akcesoria dopasowane do twojej gwoździarki, a także przeznaczone do wykonywanej przez ciebie pracy.