Filtruj według

Cena

Cena

 • 349,00 zł - 426,00 zł

Gwoździe pierścieniowe

Aktywne filtry

 • Gwoździe bębnowe koletowane

  349,00 zł
  ( 283,74 zł netto)
  Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są standardowo pierścieniowe (karbowane) i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni.
 • Gwoździe łączone drutem ocynkowane

  425,01 zł
  ( 345,53 zł netto)
  Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są ocynkowane pierścieniowe (karbowane) i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni. Dzięki gwoździom łączonych drutem ocynkowane ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę lub swoich pracowników. Zadbaj o profesjonalny sprzęt, który oferujemy.

Gwoździe pierścieniowe

Gwoździe pierścieniowe opisywane w tym miejscu połączone są szeregowo za pomocą drutu. Kąt łączenia wynosi 16 stopni. Gwoździe pierścieniowe przeznaczone są do wbijania przy pomocy gwoździarek, stanowiąc elementarny osprzęt do tych urządzeń.

Specyfika gwoździ pierścieniowych

Gwoździe pierścieniowe zawdzięczają swoją nazwę pierścieniowatemu karbowaniu. Tego typu profilowanie posiada szereg zalet, jak choćby łatwość wchodzenia w materiał oraz trwałość zamocowania. Karby pokrywające łącznik zahaczają o drewno, przez co wyrwanie gwoździa jest bardzo trudne. Trzeba tutaj zaznaczyć, że wszelkie łączenia wykonane przy pomocy gwoździ pierścieniowych zwiększają nawet wielokrotnie nośność całej konstrukcji. Gwoździe pierścieniowe łączone drutem gwarantują stabilność oraz wysoką odporność na wilgoć. Dodatkowo – praca z gwoździarką wyposażoną w gwoździe pierścieniowe jest komfortowa i niezwykle szybka.

Zastosowanie gwoździ pierścieniowych

Gwoździe pierścieniowe pozwalają na stworzenie niezwykle solidnych i wytrzymałych łączeń. Świetnie sprawdzają się więc w pracach o charakterze ciesielskim i dekarskim. Są niezastąpione przy budowaniu konstrukcji więźb dachowych. Znajdują zastosowanie również w stolarstwie, szczególnie przy produkcji mebli, czy przy zbijaniu założeń ogrodowych. Gwoździe pierścieniowe są też powszechnie stosowane przy produkcji palet, drewnianych opakowań, skrzyń i tym podobnych konstrukcji.

Osprzęt do Twojej gwoździarki – najwyższa jakość i satysfakcja

Gwoździe pierścieniowe łączone drutem stanowią podstawowe akcesorium gwoździarek pneumatycznych, bębnowych. Kąt łączenia wynoszący 16 stopni umożliwia sprawne posługiwanie się urządzeniem, ułatwiając pracę i podnosząc znacznie jej komfort. Dostępne w naszym sklepie gwoździe pierścieniowe połączone szeregowo drutem są kompatybilne ze sprzętami wielu producentów, m. in. Paslode, Tjep, Bosch, Hitachi, RGN, Prebena, Makita, Stanley Bostitch, Max, Rawl i wielu innych. Jeśli nie masz pewności czy gwoździe z naszej oferty przeznaczone są również do Twojej gwoździarki – skontaktuj się z nami, podaj model urządzenia, a rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy dokonać dobrego wyboru.