Filtruj według

Cena

Cena

 • 32,00 zł - 539,00 zł

Naboje gazowe

Aktywne filtry

 • Naboje gazowe Paslode IM100ci

  149,00 zł
  ( 121,14 zł netto)

  Gaz do gwoździarki Parslode IM90ci/IM100ci zapewnia wysoką moc wbijania i łatwość stosowania. Stosuj odpowiednie naboje i nie martw się o niezawodność. Dobrze dobrany gaz to niezawodność i sprawność działania Twojej gwoździarki.

 • Naboje gazowe Bostitch

  32,00 zł
  ( 26,02 zł netto)

  Naboje gazowe Bostitch podczas ich eksploatacji, dbają o gwoździarkę poprzez funkcję smarowania narzędzia. Zapewnia to długie i komfortowe użytkowanie sprzętu. Atrakcyjne ceny i sprzęt najwyższej jakości od wiodących producentów oferowane tylko w naszym sklepie.

 • Naboje gazowe OK IM350

  34,00 zł
  ( 27,64 zł netto)

  Naboje gazowe OK IM350 to produkty najlepszej jakości, pochodzące od zaufanego, renomowanego producenta OK. Zawiera dodatek syntetycznego oleju, którego zadaniem jest ochrona sprzętu w trakcie jego pracy, co skutkuje znacznym wydłużeniem żywotności urządzenia. Oferujemy jedynie to, co sami sprawdziliśmy i za co poręczamy. Jakość materiałów przekłada się na jakość i komfort pracy, a te kolei na pełną satysfakcję.

 • Naboje GAZ OK 30 ml

  34,00 zł
  ( 27,64 zł netto)

  Naboje GAZ OK 30 ml zasilające gwoździarki gazowe. Naboje przeznaczone są do współpracy z różnymi modelami narzędzi wielu firm, np. Tjep – modele - AB-15/64 GAS, TF-16/64 GAS, VF-16/64 GAS, TF-18/50 GAS, Paslode – modele - IM 200 A/35 HAFTE, IM 65A F16,  IM 200 S16, IM 65 F16, IM 50 F18 i IM 200 S16 itp. Zaufało nam wielu klientów, kupując produkty najwyższej jakości. Zaufaj nam i ty!

 • Naboje gazowe TJEP Green

  37,00 zł
  ( 30,08 zł netto)
  Oryginalny nabój gazowy TJEP Green gwarantuje najlepszą kompatybilność ze sprzętem. Stosując go nie musisz martwić się o pracę swojej gwoździarki. Podane naboje pasują do gwoździarki TJEP typu GRF 34/105 GAS 2G oraz do B.PRO typu JOHNY, które dostępne są na naszym sklepie. Zapraszam do zapoznania się z naszymi ofertami.
 • Naboje gazowe Tjep Orange

  399,00 zł
  ( 324,39 zł netto)

  Markowe naboje z gazem Tjep Orange umożliwiają bezproblemową pracę przy jednoczesnym smarowaniu gwoździarki. Dzięki temu możesz dłużej cieszyć się sprawnością swojego urządzenia.

   
 • Naboje Gaz Tjep Purple

  49,00 zł
  ( 39,84 zł netto)
  Naboje Gaz Tjep Purple są dedykowane do gwoździarek Tjep GRF 34/100 Excellent Gas 3G. Gwoździarki na gaz zapewniają pełną mobilność przy wbijaniu gwoździ i niezależność od źródeł zasilania. Nabój gazowy TJEP 34/100 Excellent -15°C Purple daje dodatkowo możliwość prowadzenia prac przy niskich temperaturach, opadających znacznie poniżej zera. Naboje gazowe gwarantują niezawodną pracę.
 • Naboje gazowe Tjep Green 12sztuk

  429,00 zł
  ( 348,78 zł netto)

  Naboje gazowe Tjep Green 12 szt pochodzą od producenta sprzętu budowlanego, który w rodzimej Skandynawii wiedzie prym. Mowa tu oczywiście o firmie Tjep. Jej naboje z serii Green , pasują do gwoździarki Tjep GRF 34/105 GAS 2G oraz do B.PRO typu JOHNY. Oba sprzęty obsługują łączniki do 100 mm.

 • Naboje gazowe Tjep Purple 12 szt

  539,00 zł
  ( 438,21 zł netto)

  Naboje gazowe Tjep Purple 12 sztuk dedykowane są do gwoździarek Tjep GRF 34/100 Gas 3G Excelent. Wyróżnia je fakt, że umożliwiają pracę, nawet w nieosiągalnych dla innych gazów warunkach. Podczas gdy większość dostępnych na rynku gazów przeznaczona jest do działania w temperaturze powyżej zera Gaz Tjep Purple pozwala na pracę w temperaturach poniżej zera – i to aż do 15 stopni mrozu.

   
 • Naboje gazowe Tjep Yellow 30 ml 12 szt

  399,00 zł
  ( 324,39 zł netto)
  Nabój gazowy Tjep Yellow to propozycja zakupu kompletu 12 nabojów gazowych, po 30 ml każdy. Dzięki właściwościom produktu, zapewnia on nie tylko sprawną pacę gwoździarki, ale też jej ochronę. Zawartość oleju syntetycznego pozwala na smarowanie narzędzia w trakcie jego pracy, co przedłuża czas użytkowania gwoździarki. Naboje gazowe Tjep to gwarancja jakości, bezproblemowej pracy i dbałości o sprzęt. Cena dotyczy kompletu 12 sztuk nabojów po 30 ml. Produkty posiadają długą datę ważności.        
 • Naboje gazowe OK do IM90i

  48,00 zł
  ( 39,02 zł netto)

  Naboje gazowe IM90i to gaz marki OK zapewnia wysoką moc wbijania i łatwość stosowania. Stosuj odpowiednie naboje i nie martw się o niezawodność. Dobrze dobrany gaz to niezawodność i sprawność działania Twojej gwoździarki.

 • Naboje gazowe Tjep Red 12 szt

  410,00 zł
  ( 333,33 zł netto)

  Naboje gazowe Tjep Red 12 sztuk dedykowane są do gwoździarek Tjep GRF 34/90 Gas 3G Excelent. Wyróżnia je fakt, że umożliwiają pracę, nawet w nieosiągalnych dla innych gazów warunkach. Podczas gdy większość dostępnych na rynku gazów przeznaczona jest do działania w temperaturze powyżej zera. Dzięki doskonałym Właściwością oryginalny gaz zapewnia bezproblemową pracę jednocześnie smarując narzędzie. Używając tego gazu nie musisz się martwić o bezproblemową pracę swojej gwoździarki.

   
 • Naboje gazowe Tjep Red

  35,00 zł
  ( 28,46 zł netto)

  Naboje gazowe Tjep Red dedykowane są do gwoździarek Tjep GRF 34/90 Gas 3G Excelent. Wyróżnia je fakt, że umożliwiają pracę, nawet w nieosiągalnych dla innych gazów warunkach. Podczas gdy większość dostępnych na rynku gazów przeznaczona jest do działania w temperaturze powyżej zera. Dzięki doskonałym Właściwością oryginalny gaz zapewnia bezproblemową pracę jednocześnie smarując narzędzie. Używając tego gazu nie musisz się martwić o bezproblemową pracę swojej gwoździarki.

   
 • Naboje oryginalne Paslode IM45CW

  90,00 zł
  ( 73,17 zł netto)

  Gaz paslode IM45CW przeznaczony do gazowych gwoździarek papowych Paslode. Jeden pojemnik pozwala na oddanie około 1000 strzałów.

 • Nabój gazowy B.PRO NIEBIESKI

  37,00 zł
  ( 30,08 zł netto)
  Gaz marki B.PRO posiada domieszkę wysoko  gatunkowego oleju syntetycznego co przekłada się na zwiększoną żywotność gwoździarki.
 • Nabój gazowy Tjep Orange

  34,00 zł
  ( 27,64 zł netto)
  Markowy nabój z gazem Tjep Orange umożliwia bezproblemową pracę przy jednoczesnym smarowaniu gwoździarki. Dzięki temu możesz dłużej cieszyć się sprawnością swojego urządzenia.

Naboje gazowe do gwoździarek gazowych

Naboje gazowe są podstawą działania dla każdej gwoździarki gazowej. Dzięki profesjonalnemu gazowi znacznie łatwiej będzie działać na wysokim poziomie. Przede wszystkim – co jest jedną z najistotniejszych kwestii – oryginalny gaz zapewnia bezproblemową pracę przy jednoczesnym smarowaniu narzędzia. Decydując się na wybór gazu z oferty naszego sklepu, możesz być spokojny o efektywną pracę swojej gwoździarki. Wybór odpowiednich akcesoriów do twojego modelu sprzętu pozwoli ci na szybką i bezproblemową pracę. Niezależnie od tego, czy gwoździarkę wykorzystujesz jako profesjonalista — do budowania konstrukcji dachowych, czy wykorzystujesz to elektronarzędzie w zupełnie hobbystyczny sposób w swoim przydomowym warsztacie.

Gaz do gwoździarek w sklepie Jedmar

Wybierając gaz do gwoździarek z oferty naszego sklepu, będziesz mógł skupić się na swojej pracy i szybkości wykonania powierzonych ci zadań, a nie na tym, czy w jakimś momencie gwoździarka nie odmówi posłuszeństwa ze względu na źle dopasowane akcesoria. Nie da się ukryć, że to bardzo ważne – szczególnie przy dużych przedsięwzięciach i konstrukcjach, gdzie każda pomyłka może nas bardzo dużo kosztować. W naszej ofercie znajdziesz gaz do gwoździarek wszystkich renomowanych producentów — Paslode, Tjep czy Bostitch. Dzięki temu masz gwarancję, że znajdziesz naboje gazowe dopasowane do posiadanego przez ciebie modelu gwoździarki gazowej. Sprzedajemy pojedyncze sztuki lub całe opakowania (dwanaście sztuk w zestawie). Jeśli nie wiesz, który gaz wybrać do twojego modelu gwoździarki — skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści pomogą ci dobrać idealny nabój do posiadanej przez ciebie gwoździarki gazowej.

Gwoździarki z nabojami gazowymi

Gwoździarki gazowe to sprzęt, który może być używany zarówno przez profesjonalistów — do tworzenia konstrukcji dachowych, budowy domów czy w warsztatach dekarskich, jak i zapalonych amatorów majsterkowania, u których ten sprzęt znajdzie zastosowanie w domowym warsztacie. Gwoździarki to elektronarzędzie, które doskonale sprawdzi się do zbijania mebli, stawiania altan czy naprawy wszelkich drewnianych konstrukcji. Jej szybkość i powtarzalność sprawia, że praca z nią jest naprawdę przyjemna i bezproblemowa. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zwykły manualny młotek i gwoździe nie dadzą rady. Gazowe modele gwoździarek to sprzęt niezwykle poręczny. Będzie idealny do wykorzystania w trudno dostępnych i ciasnych miejscach. Jest również odporna na różnego rodzaju warunki pogodowe. Może pracować nawet w niskich temperaturach.

Postaw na naboje gazowe od jedmar.pl

Zachęcamy Cię do przejrzenia naszej oferty nabojów gazowych do gwoździarek, które charakteryzują się najwyższą jakością i pozwolą Ci kompleksowo zadbać o twój sprzęt. Wybór odpowiednich naboi gazowych sprawi, że twoja praca będzie płynna, a ty i twoi pracownicy będziecie zadowoleni z płynności działania gwoździarek gazowych. Od samego początku funkcjonowania sklepu Jedmar najistotniejszym było dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi oraz produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz sprzęt dopasowany do twoich potrzeb!