Filtruj według

Cena

Cena

 • 47,00 zł - 69,00 zł

Oleje/Czyściki

Aktywne filtry

 • Środek czyszczący TJEP

  69,00 zł
  ( 56,10 zł netto)
  TJEP Cleaner jest rozpuszczalnikiem do smarów i zabrudzeń, stosowanym do czyszczenia gwoździarek gazowych . Produkt natryskuje się i wyciera suchą szmatką. Procedurę tę powtarza się, aż powierzchnia będzie czysta i sucha. Posiada wygodny aplikator w postaci długiej, składanej rurki. Produkt należy rozpylać, a następnie wycierać suchą ścierką, aż do uzyskania czystej i suchej powierzchni. Następnie cylinder i o-ringi/pierścienie tłokowe są pokrywane smarem tjep.

 • Tjep - olej wielosezonowy

  47,00 zł
  ( 38,21 zł netto)
  Przydatny olej wspomagający pracę gwoździarki, stosowany do smarowania wewnętrznych części narzędzia.
 • Olej do narzędzi pneumatycznych SB32

  59,00 zł
  ( 47,97 zł netto)
  Olej do narzędzi pneumatycznych, posiada doskonałe właściwości smarujące, dodatkowo dzięki swojej konsystencji świetnie czyści narzędzie co przedłuża jego żywotność.

Oleje i czyściki do elektronarzędzi

Jeśli chcesz, aby twoje elektronarzędzia jak najdłużej pozostały w najlepszej możliwej kondycji i posłużyły ci przez wiele lat — konieczna jest ich właściwa konserwacja. Regularne czyszczenie i smarowanie gwoździarek, wkrętarek, wiązarek, pił czy innego rodzaju elektronarzędzi sprawi, że będą one działać niezawodnie i przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz oleje i czyściki powalające odpowiednio zaimpregnować twoje narzędzia pneumatyczne i elektryczne. Wybierz odpowiedni środek do swojego sprzętu i wyczyść go już dziś.

Konserwacja elektronarzędzi

Nasza stale poszerzająca się oferta olejów i czyścików do elektronarzędzi bogata jest w akcesoria służące do czyszczenia elektronarzędzi. Posiadamy środki czyszczące — na przykład renomowanej marki TJEP. TJEP Cleaner jest rozpuszczalnikiem, który sprawdzi się do usuwania smarów i zabrudzeń i czyszczenia gwoździarek gazowych. Z olejów możemy polecić wielosezonowy olej TJEP, który wspomaga pracę gwoździarki i odpowiednio ją konserwuje. Natomiast do elektronarzędzi pneumatycznych możemy polecić środek marki Bostitch. Ten wydajny olej ma doskonałe właściwości smarujące, a dzięki swojej konsystencji świetnie radzi sobie również z czyszczeniem sprzętu. Olej ten może być zastosowany również w instalacjach pneumatycznych.

Czyściki i oleje do elektronarzędzi

Niezależnie od tego, czy z elektronarzędzi korzystasz jedynie hobbystyczne, w domowym zaciszu swojego warsztatu, czy używasz ich w swojej profesjonalnej pracy — pamiętaj, że ich odpowiednia konserwacja i zabezpieczenie znacząco wpływa na żywotność tego rodzaju sprzętu. Warto poświęcić odrobinę swojego czasu i regularnie czyścić swoje gwoździarki czy wkrętaki, aby służyły ci niezawodnie przez długie lata. Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego oleju do swojego sprzętu — skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści czekają na ciebie i pomogą wybrać idealny środek do czyszczenia posiadanych przez ciebie elektronarzędzi.