Filtruj według

Cena

Cena

 • 499,00 zł - 620,00 zł

Paslode

Aktywne filtry

 • Oryginalne gwoździe z gazem Paslode

  619,01 zł
  ( 503,26 zł netto)
  Oryginalne gwoździe z gazem Paslode to gwoździe najwyższej jakości. Mają zastosowanie w gwoździarkach firmy Paslode. W zestawie zawierają określoną ilość gwoździ oraz naboje gazowe Paslode do  gwoździarki , które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Gwoździe łączone są papierem pod kątem 34 stopni, i występują w różnych wariantach.
  • Obecnie brak na stanie

  Zamiennik gwoździ Paslode

  499,00 zł
  ( 405,69 zł netto)

  Zamienniki gwoździ Paslode to pakiety łączone papierem pod kątem 34 stopni. Wykonane  z najlepszych materiałów, pochodzą od sprawdzonych producentów. Przeznaczone do gwoździarek gazowych Paslode IM90ci oraz Paslode IM100ci. Gwoździarki dostępne w naszym sklepie.

  Obecnie brak na stanie

Paslode

Oryginalne gwoździe Paslode, stworzone jako osprzęt do konkretnych urządzeń, zapewniają najlepszy poziom kompatybilności ze sprzętem, a co za tym idzie – niepowtarzalną niezawodność. Najwyższa jakość potwierdzana i gwarantowana jest znakiem producenta. Oryginalne gwoździe Paslode w tej kategorii zaliczają się do typu łączników połączonych papierem pod kątem 34 stopni. Posiadamy w swojej ofercie oryginalne gwoździe – produkty sygnowane przez wiodącego producenta sprzętów budowlanych – markę Paslode. Ich przeznaczeniem są urządzenia od tego producneta – również dostępne w naszej ofercie.

Paslode – gwarancja jakości

Paslode jest amerykańską marką, która podbiła europejski rynek rewelacyjnymi gwoździarkami. Fachowcy docenili niezawodność produktów sygnowanych przez Paslode – zarówno tradycyjnych modeli, których produkcja sięga kilku dekad wstecz, jak i technologicznych nowości od marki. Obok świetnych urządzeń, Paslode proponuje również osprzęt w postaci gwoździ, czy nabojów gazowych.

Oryginalne gwoździe Paslode w naszej ofercie

Niezależnie od rodzaju napędu gwoździarki, czy konkretnego jej modelu, oryginalne gwoździe Paslode łączone papierem sprawdzą się w modelach IM90I, IM90CI, IM100I oraz IM100CI. Posiadamy w swojej ofercie zarówno gwoździe gładkie, jak i pierścieniowe, dostępne w wielu wariantach. Zestawy gwoździ oryginalnych Paslode składają się nie tylko z kompletu łączników. Dostępne są razem z nabojami gazowymi. Do wyboru posiadamy zestawy z dwoma lub trzema sztukami nabojów. Dysponujemy także pakietami gwoździ i nabojów gazowych innych producentów.