Rozgałęźniki

Aktywne filtry

Rozgałęźniki do kompresorów

Jeśli budową domów czy tworzeniem drewnianych konstrukcji zajmujesz się profesjonalnie, dobrze wiesz, jak ważna jest szybka i efektywna praca twojego zespołu. Niezwykle istotne jest, aby każdy twój pracownik miał dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi, aby tworzone przez was konstrukcje powstawały szybko, ale równocześnie z zachowaniem jak najlepszej jakości. W swojej pracy warto postawić nie tylko na najwyższej klasy niezawodne elektronarzędzia, które zdecydowanie przyspieszą pracę na budowie, ale należy również pochylić się nad kwestią doboru odpowiednich akcesoriów, które sprawią, że praca twojego zespołu będzie jeszcze efektywniejsza. Jeśli korzystasz z pneumatycznych elektronarzędzi, a co za tym idzie, posiadasz w swoich zasobach kompresor — warto rozważyć zakup rozgałęźnika do kompresora.

Rozdzielacze pneumatyczne

Ta niepozorna i mała szybkozłączka rozgałęźnik pozwala na podłączenie większej ilości elektronarzędzi pneumatycznych do jednego wejścia kompresora. Dzięki temu, jeśli posiadasz tylko jeden kompresor, a na przykład kilka gwoździarek pneumatycznych — cały twój zespół będzie mógł pracować w tym samym czasie. W efekcie praca będzie skończona szybciej. Rozgałęźniki do gwoździarki są dostępne w naszej ofercie w dwóch wariantach — z dwoma lub czterema wejściami na elektronarzędzia. Wtyk typu 26 pozwala na operowanie ciśnieniem o maksymalnym ciśnieniu roboczym na poziomie szesnastu BAR. Jest to szybkozłączka, więc rozdzielacza bez problemu podłączysz do kompresora. Jest to model uniwersalny, który współgra z większością kompresorów dostępnych na rynku.

Dwójnik rozdzielacz do kompresora

Oferta naszego sklepu to nie tylko elektronarzędzia, ale również wszelkie niezbędne akcesoria, które ułatwiają samą pracę z narzędziami, a także ułatwiają ich obsługę. Decydując się na wybór produktów z naszej oferty, masz pewność, że otrzymasz sprzęt i akcesoria renomowanych marek w najlepszych cenach. Jeśli nie masz pewności czy rozdzielacz do kompresora będzie kompatybilny z posiadanym przez ciebie modelem — skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy ci w wyborze odpowiednich akcesoriów do twojego sprzętu.