Filtruj według

Cena

Cena

 • 30,00 zł - 180,00 zł

Sztyfty

Aktywne filtry

 • Sztyfty 1,8 mm

  160,00 zł
  ( 130,08 zł netto)

  Sztyfty 1,8 mm są niezbędnym łącznikiem przy wykonywaniu wyrobów stolarskich, takich jak meble, okna, drzwi, listwy przypodłogowe, gabloty, ramy, czy drewniane konstrukcje ogrodowe, a przydają się także przy produkcji różnego rodzaju obramowań. Gwoździe te sprawdzają się też przy montowaniu boazerii i przy pracach wykończeniowych. 

 • Sztyfty 1,6 mm

  69,00 zł
  ( 56,10 zł netto)

  Sztyfty 1,6 mm posiadają średnicę 1,6 mm i są dostępne w różnych długościach: 32 mm, 38 mm, 45 mm, 50 mm, 57 mm oraz 65 mm. Łączniki posiadają główkę 3 mm. Sztyfty są pakowane po 2500 sztuk i sprzedawane w atrakcyjnej cenie.

 • Sztyfty 1,2 mm

  30,00 zł
  ( 24,39 zł netto)

  Sztyfty 1,2 mm są niezbędnym łącznikiem przy wykonywaniu wyrobów stolarskich, takich jak meble, okna, drzwi, listwy przypodłogowe, gabloty, ramy, czy drewniane konstrukcje ogrodowe, a przydają się także przy produkcji różnego rodzaju obramowań. Gwoździe te sprawdzają się też przy montowaniu boazerii i przy pracach wykończeniowych. 

 • Sztyfty nierdzewne 1,2 mm

  180,00 zł
  ( 146,34 zł netto)

  Sztyfty nierdzewne 1,2 mm są niezbędnym łącznikiem przy wykonywaniu wyrobów stolarskich, takich jak meble, okna, drzwi, listwy przypodłogowe, gabloty, ramy, czy drewniane konstrukcje ogrodowe, a przydają się także przy produkcji różnego rodzaju obramowań. Gwoździe te sprawdzają się też przy montowaniu boazerii i przy pracach wykończeniowych. 

 • Sztyfty 1,6 mm kątowe

  70,00 zł
  ( 56,91 zł netto)

  Sztyfty 1,6 mm kątowe łączone są pod kątem 20 stopni stanowią podstawowy łącznik dla sztyfciarek typu: Dewalt DC618KB, Bosch GSK 18V, Paslode, Tjep, Omer, Bea, Stanley Bostitch i innych.

 • Sztyfty 1,6 mm plus gaz

  109,00 zł
  ( 88,62 zł netto)

  Sztyfty 1,6 mm plus gaz występują w różnych wariantach. Taka sama pozostaje średnica 1,6 mm oraz łeb 3,0 mm. Oferujemy sztyfty ocynkowane o długości 38 mm, 45mm, 50 mm, 57 mm oraz 65 mm, do których dołączamy 2 sztuki nabojów gazowych o pojemności 30 ml firmy Tjep.

 • Sztyfty 1,6 mm kątowe plus gaz

  128,00 zł
  ( 104,07 zł netto)

  Sztyfty 1,6 mm kątowe plus gaz dostępne są tutaj w zestawach, w kilku możliwych wersjach. W skład zestawu wchodzą zawsze dwa naboje gazowe (marki OK – przez wielu uważanej za najlepszego producenta nabojów na rynku) i 2000 sztyftów (pochodzących również od markowych, sprawdzonych producentów) połączonych pod kątem 20 stopni.

Wkłady do sztyfciarek

Sztyfty to nic innego jak wkłady do sztyfciarek pneumatycznych i gazowych. Możemy je podzielić na kilka kategori, w zależności od parametrów. I tak możemy podzielić je ze względu na średnicę drutu i wielkość łebka lub jego brak. W większości przypadków sztyfty dostępne są w wersjach ocynkowanej standardowej oraz w wersji ze stali szlachetnej — dostępnej na specjalne zamówienie. Pokrywane są one bardzo często specjalnym klejem żywicznym, aby wzmocnić połączenie łączonych elementów, a tym samym zwiększając ich solidność i stabilność.

Sztyfty – naboje do sztyfciarek pneumatycznych i gazowych

Sztyfty są podstawowym wyposażeniem dla takerów, a także sztyfciarek, jak i sztyfciarko-gwoździarek. Świetnie sprawdzają się w przypadku prac wykończeniowych i w pracach montażowych. Idealnie nadają się do zbijania mebli, perfekcyjnego i eleganckiego wykończenia tapicerki. Posłużą również do przybijania boazerii czy paneli podłogowych. Dzięki szerokiej ofercie wkładów do sztyfciarek i wielu dostępnym komponentom każdy znajdzie odpowiedni rozmiar dla swoich działań. Istotnym jest również, że sztyfty wykorzystywane są w większości przypadków w urządzeniach zasilanych z sieci, dzięki czemu pozwalają na szybszą i bardziej efektywną pracę. Elektryczny zszywacz opiera swoje działanie na elektromagnesie, który jest wbudowany wewnątrz i sterowany za pomocą elektroniki. Sztyfty, które są wkładane do magazynku są oddzielane i wbijane przez połączony z elektromagnesem płaskownik.

Znajdź idealne sztyfty do Twojej sztyfciarki

Nasz sklep oferuje bogatą ofertę sztyftów do sztyfciarek. Posiadamy sztyfty o różnych długościach. Mamy modele proste, jak i kątowe. Oferowane przez nas sztyfty są ocynkowane lub wykonane ze stali nierdzewnej. Niektóre wkłady do sztyfciarek w zestawie posiadają również naboje gazowe - to idealne rozwiązanie, jeśli posiadasz sztyfciarkę gazową. Tak bogata oferta pozwoli ci dobrać model dostosowany do twojego sprzętu i pracy, jaką wykonujesz. Jeśli masz problem z wyborem - skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy służą pomocą i doradzą ci, który model sztyftów do sztyfciarek będzie idealny dla ciebie.