Filtruj według

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 80,00 zł

Zszywki typ 92 / H

Aktywne filtry

  • Zszywki stolarskie typ 92 Bea / H Prebena

    79,00 zł
    ( 64,23 zł netto)

    Zszywki stolarskie typ 92 Bea / H Prebena stanowią podstawowy łącznik do narzędzi pneumatycznych, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Jeśli masz już własny zszywacz lub zastanawiasz się nad zakupem urządzenia, a nie wiesz jakie zszywki dopasować  – postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

Zszywki typ 92 - idealne do drewna

Jeśli zajmujesz się tworzeniem drewnianych konstrukcji - niezależnie od tego, czy jest to twoja praca, czy zajmujesz się tym czysto hobbistycznie - doskonale wiesz, że oprócz wyboru idealnego rodzaju drewna, ważne jest również to, czym połączysz ze sobą poszczególne elementy. To właśnie gwoździe czy zszywki będą spoiwem, które sprawi, że wykonywane przez ciebie konstrukcje czy meble będą solidne i trwałe. W ofercie sklepu internetowego Jedmar znajdziesz zszywki stolarskie doskonale nadające się do łączenia ze sobą drewna.

Zszywki do takera pneumatycznego

Jeśli posiadasz w swoim warsztacie zszywacz stolarski - to doskonałym wyborem do łączenia ze sobą drewnianych elementów konstrukcji będą zszywki typu 92. Są one dedykowanym akcesorium do takerów pneumatycznych. Wybór tego rodzaju zszywek stolarskich sprawi, że twoja praca będzie szybka i przyjemna, ponieważ będziesz pracować na najlepszej jakości łącznikach. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprzęt i akcesoria renomowanych producentów.

Jakie zszywki do zszywacza stolarskiego wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz zszywki do zszywacza stolarskiego w różnych rozmiarach. Od 10 aż do 40 milimetrów długości. Wszystko po to, byś mógł bez problemu znaleźć akcesoria odpowiednie do wykonywanych przez ciebie konstrukcji. Jeśli nie wiesz, które zszywki typu 92 wybrać do twojego takera pneumatycznego -skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy doradzą ci, które zszywki będą kompatybilne z posiadanym przez ciebie sprzętem i pomogą ci wybrać idealny model.