Filtruj według

Cena

Cena

 • 0,00 zł - 179,00 zł

Wbijaki

Aktywne filtry

 • Wbijak do gwoździarek RGN CN i MAX CN

  179,00 zł
  ( 145,53 zł netto)

  Wbijak do gwoździarek to uniwersalna część do gwoździarek typu RGN CN i MAX CN. Jeśli nie posiadasz takiego sprzętu albo interesują Cię części zamienne do gwoździarek, zajrzyj na nasze pozostałe aukcje.

  Wierzymy, że znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie lub dla swoich pracowników. Zapewniamy obsługę serwisową.

 • Wbijak do gwoździarki BOSTITCH

  169,00 zł
  ( 137,40 zł netto)

  Wbijak do gwoździarek to uniwersalny produkt firmy BOSTITCH wykorzystywany do typu gwoździarek: STANLEY BOSTITCH N58C-1-E.

  Wierzymy, że znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie lub dla swoich pracowników. Zapewniamy obsługę serwisową.

 • Wbijak do gwoździarki TJEP

  0,00 zł
  ( 0,00 zł netto)

  Wbijak do gwoździarek to uniwersalny produkt firmy TJEP. Wbijak z tłokiem i o-ring do gwoździarek wykorzystywany do gwoździarek typu: TJEP 105 2G.

Wbijaki

Części zamienne to szereg elementów, które gwarantują najwyższą jakość działania. W skład sekcji części zamienne wchodzą drobne przedmioty, pozwalające zmieniać sposób działania systemów podstawowych. Często stanowią też dodatek do wyposażenia. W wielu przypadkach okazują się być nieocenione dla końcowych rezultatów. Rozszerzają one znacznie również możliwości działania, pozwalając między innymi na wykorzystanie w innych działaniach. Przykładem może być tutaj wbijak z tłokiem do gwoździarek, który pozwala kompleksowo zadbać o naprawę gwoździarek. Oferujemy wysokiej jakości wbijaki z tłokiem i o-ringiem do gwoździarek. Proponowane części zamienne są produkowane przez uznane firmy, posiadające ugruntowaną pozycję na rynku: BOSTITCH oraz TJEP. W naszym sklepie znajdziesz wbijaki przeznaczone do różnych typów gwoździarek: • RGN CN • MAX CN • STANLEY BOSTITCH N58C-1-E • TJEP 105 2G oraz z zasilaniem zarówno gazowym, jak i pneumatycznym. Dodatkowo niektóre z modeli występują w różnych wariantach, w zależności od długości używanych podczas montażu gwoździ. Oferujemy wbijaki przeznaczone do gwoździ o długości od 55 mm do 101 mm. Odpowiednie parametry dobierzesz przechodząc do konkretnego, interesującego Cię akcesorium.

Kiedy przydaje się wbijak?

Jak każde narzędzie, gwoździarki również raz na jakiś czas potrzebują renowacji oraz wymiany zużywających się podczas ich eksploatacji części. Jednym z takich elementów, które wymagają zamiany są wbijaki z tłokiem i o-ringiem.

Ile kosztuje wbijak?

W zależności od typu wbijaka, cena waha od niespełna 200 zł do nieco ponad 400 zł. Wybór akcesorium jest zależne od posiadanej gwoździarki. Cena części zamiennych jest więc proporcjonalna do kwoty, która została przeznaczona na zakup narzędzia.