Filtruj według

Cena

Cena

 • 548,00 zł - 12 300,00 zł

Wiązarki / Drut

Aktywne filtry

 • Wiązarka do zbrojeń MAX RB441T

  10 699,00 zł
  ( 8 698,37 zł netto)
  Wiązarka MAX RB441T gwarantuje silne i jednolite wiązanie prętów.  Seria nowych wiązarek MAX to zapewnienie najlepszego jakościowo rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach. Podwójny splot umożliwia najmocniejsze wiązanie jakie jest obecnie dostępne spośród narzędzi. Wiązarka MAX RB441t to najmocniejszy model w swojej klasie. Podwójny splot pozwala na sprawne mocowanie każdego rodzaju zbrojeń wymagających dużej siły wiązania. W porównaniu do wcześniejszych modeli w Max RB441t zwiększona została szybkość wiązania. Poprawiono również mechanizm gięcia i odciągania wiązanego drutu co pozwala na jeszcze efektywniejszą pracę i mniejsze zużycie drutu. Wiązarka do zbrojenia max wyposażona jest w 10-stopniowy system regulacji siły wiązania. Dzięki czemu ten model wiązarki max sprawdzi się zarówno na budowach, jak i podczas montowania ogrzewania podłogowego. Wiązarka max rb441t  pozwala na pracę z prętami w zakresie wiązania od 8 mm x 2 do 22 mm x 2 . Ilość wiązań ze szpuli mieści się w przedziale 170 - 265. Zasobnik umieszczony został z przodu korpusu wiązarki max, co pozwala na wygodniejszą pracę nawet w trudnych warunkach i ciasnych miejscach. Czas ładowania akumulatora to zaledwie 30 minut. To doskonały sprzęt dla profesjonalistów, którzy cenią sobie niezawodne narzędzia i sprawdzone rozwiązania.
 • Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 25

  5 999,00 zł
  ( 4 877,24 zł netto)
  Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 25 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach.
 • Przecinarka TJEP DIAMOND DC-16 W

  5 999,00 zł
  ( 4 877,24 zł netto)
  Przecinarka japońskiej produkcji DIAMOND DC-16W jest to mocne narzędzie do cięcia prętów zbrojeniowych. Pozwala na cięcie prętów znajdujących się blisko powierzchni betonu.
 • Drut do wiązarek MAX TW 898

  699,00 zł
  ( 568,29 zł netto)

  Drut do wiązarek MAX TW898 to produkt japońskiej firmy MAX. Służy on do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką MAX RB398. W opakowaniu znajduje się 50 szpulek. W sprzedaży posiadamy również wiązarki renomowanych producentów.

 • Wiązarka do zbrojeń MAX RB398S

  7 499,00 zł
  ( 6 096,75 zł netto)
  Wiązarka RB398S świetnie nadaje się do wiązania prętów zbrojeniowych, przy użyciu drutu TW898. Wiązanie wykonywane jest z 3-splotowego węzła, w czasie o około 500% szybszym niż przy wiązaniu ręcznym.
 • Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40

  4 999,00 zł
  ( 4 064,23 zł netto)
  Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach. Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40 to doskonały wybór do wszelkich prac zbrojeniowych. Ten model wiązarki ultra grip został wyposażony w nowy, zoptymalizowany nos i uchwyt. Dzięki temu rozwiązaniu Tjep Ultra Grip 40 pozwala na pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Wiązarka do zbrojeń tjep jest niezwykle prosta w obsłudze, jak również regulacji ustawień. Praca z nią to tylko przyjemność! To elektronarzędzie pozwala na wiązanie elementów o grubości 12 - 40 mm, co pozwala na wykonanie od 120 do nawet 160 wiązań na jednej rolce drutu. Wiązarka tjep ultra grip 40 jest niezwykle szybka! Jedno wiązanie wykonuje w zaledwie 0,7 sekundy. Wyposażona została w pojemny akumulator pozwalający wykonać do 5000 wiązań na jednym, pełnym naładowaniu. Kupując wiązarkę tjep ultra grip 40 otrzymujesz w zestawie, oprócz samego narzędzia, dwa dodatkowe akumulatory, ładowarkę, oraz dwie rolki drutu Tjep Ultra Grip. Całość zapakowana w wygodną walizkę. Wybierając wiązarkę do zbrojeń marki Tjep stawiasz na profesjonalny sprzęt, który posłuży ci przez długie lata.
 • Drut do wiązarek MAX RB441T-TW1061T

  830,00 zł
  ( 674,80 zł netto)
  Drut do wiązarek MAX RB441T-TW1061T to dedykowane akcesorium do wiązarek Max RB441T. Służy do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką. Pozwala na szybkie wykonanie pracy oraz pewne i mocne wiązanie łączonych elementów konstrukcji zbrojeniowych. Model TW1061T to podwójny, nieocynkowany drut służący do wiązania zbrojeń. Jego średnica wynosi 1,0 milimetr. Na jednej szpuli nawinięte jest 60 metrów drutu do wiązarki max w kolorze czarnym. Całe opakowanie (karton) zawiera 30 szpul drutów. Pozwoli to na wykonanie dużej ilości wiązań. Wybierając dedykowane akcesoria do wiązarki Max RB441T, masz gwarancję najlepszej jakości wiązań i pewność szybkiej i efektywnej pracy, bez żadnych problemów z dopasowaniem wielkości szpuli do twojego urządzenia. Postaw na jakość renomowanego, japońskiego producenta MAX i wybierz odpowiedni drut do wiązarek tej firmy. Drut do wiązarki TW1061T to sprawdzone akcesorium wybierane przez profesjonalistów i używane na placach budowy czy przy remontowaniu autostrad i wiaduktów.
 • Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16

  10 999,00 zł
  ( 8 942,28 zł netto)

  Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16 to narzędzie do cięcia prętów zbrojeniowych, pozwala na cięcie prętów znajdujących się blisko powierzchni betonu.  Umożliwia również gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych. Urządzenie zasilane sieciowo, do zestawy dodajemy dodatkowo tarczę. Przecinarka sprzedawana w trwałej plastikowej walizce.

 • Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 58

  5 200,00 zł
  ( 4 227,64 zł netto)
  Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 58 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach.
 • Drut do wiązarek Tjep

  549,00 zł
  ( 446,34 zł netto)

  Drut do wiązarek Tjep to produkt duńskiej firmy Tjep. Służy on do wiązania prętów zbrojeniowych wiązarką. W opakowaniu znajduje się 40 szpulek. Drut pasuje do wiązarek Tjep, Makita, B.pro, Rawl.  W sprzedaży posiadamy również wiązarki renomowanych producentów.

 • Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16A

  12 300,00 zł
  ( 10 000,00 zł netto)

  Przecinarka to narzędzie do cięcia prętów zbrojeniowych, pozwala na cięcie prętów znajdujących się blisko powierzchni betonu. Przecinarka prętów zbrojeniowych TJEP C16A to urządzenie zasilane sieciowo, do zestawy dodajemy dodatkowo tarczę. Umożliwia również gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych.

   
 • Ramię przedłużające do wiązarki do zbrojeń...

  959,00 zł -90,00 zł 869,00 zł
  ( 779,67 zł 706,50 zł netto)
  Elektryczne ramię przedłużające do wiązarek TJEP ULTRA GRIP. Narzędzie pozwala na szybszą i bardziej ergonomiczną pracę przez brak konieczności schylania się.
 • Przecinarka TJEP RC-20A

  4 699,00 zł
  ( 3 820,33 zł netto)
  Idealne narzędzie zasilane akumulatorowo do cięcia prętów zbrojeniowych. Umożliwia cięcie prętów które znajdują się blisko powierzchni betonu. Pozwala także na gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych.
 • Przecinarka TJEP RC-30A

  5 199,00 zł
  ( 4 226,83 zł netto)
  Idealne narzędzie zasilane akumulatorowo do cięcia prętów zbrojeniowych. Umożliwia cięcie prętów które znajdują się blisko powierzchni betonu. Pozwala także na gładkie cięcie rur i prętów gwintowanych.

Wiązarki

Wiązarki wraz z przecinarkami stanowią typ urządzeń, które diametralnie zmieniają oblicze pracy w sektorze budownictwa. Decyzja na zaopatrzenie się w te narzędzia jest inwestycją, która w krótkim czasie zwraca się z nawiązką. 

Wiązarki – maksimum wydajności w mgnieniu oka

Podstawową i niepodważalną zaletą wiązarek i przecinarek jest oszczędność czasu, którą generują. Zresztą narzędzia te pozwalają zaoszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze! I to wielowymiarowo. Wiązarki i przecinarki należą do sprzętów obsługiwanych przez jedną osobę, co pozwala na rozdysponowanie innych prac pozostałym członkom ekipy budowlanej. Przy ręcznym wiązaniu drutów oraz przecinaniu prętów przy pomocy manualnych nożyc, do pracy bywa zaangażowana więcej niż jedna osoba.  Oszczędzony dzięki wiązarce i przecinarce czas, można zainwestować w podjęcie się innych, kolejnych zleceń.

Komfort pracy, który przekracza najśmielsze oczekiwania - wiązarki

Przecinarki wraz z wiązarkami do prętów zbrojeniowych są urządzeniami, które wykonują splot lub cięcie w mniej niż sekundę. Wpływa to nie tylko na oszczędności, ale też komfort pracy i jej bezpieczeństwo. Wykorzystanie przecinarek ogranicza do minimum ryzyko urazów przy pracy, które  przy ręcznym, tradycyjnym wykonywaniu lub cięciu zbrojeń zdarzają się stosunkowo często. Kwestia większego komfortu i bezpieczeństwa pracy ma tutaj również wymiar długofalowy. Wyposażając pracowników w sprzęty takie jak wiązarka i przecinarka, diametralnie zmniejsza się ryzyko wystąpienia u nich kontuzji kręgosłupa lub zespołu cieśni nadgarstka.

Przełom w produktywności na wyciągnięcie ręki

Oferujemy w naszym sklepie najlepsze, sprawdzone przez fachowców urządzenia. Ich jakość przenosi się bezpośrednio na wydajność i komfort pracy. Znajdziesz u nas niezawodne modele wiązarek, oraz solidne druty.

cięcie jeszcze nigdy nie było tak  proste

W krajach wysokorozwiniętych wyposażenie ekip fachowców w wiązarki i przecinarki jest właściwie standardem. Inwestycje w sprzęt są oczywistością, a efekty takiej strategii widoczne są niemal od razu; korzyści mówią same za siebie. Przecinarka jest urządzeniem, które pozwala na błyskawiczne, skuteczne i precyzyjne cięcie – najczęściej prętów zbrojeniowych, choć tego typu sprzęt z powodzeniem może być wykorzystywany w innych niż zbrojeniowe pracach, podczas których istotne jest przecinanie elementów. Na precyzję, sprawność i komfort w działaniu wpływa też możliwość przecinania konstrukcji nawet w trudno dostępnych miejscach.  O przecinarkach dowiesz się więcej w dziale poświęconym tym sprzętom.

Wiązarki – idealny splot w niecałą sekundę

Wiązarki umożliwiają wykonywanie łączeń pomiędzy elementami konstrukcji. Choć kojarzone i wykorzystywane są głównie przy pracach zbrojeniowych, znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne jest solidne wiązanie splotu (np. przy łączeniu przewodów). Wiązarka w zestawieniu z ręcznym, mozolnym wykonywaniem wiązań pięciokrotnie skraca czas pracy. Generowane oszczędności czasu, a co za tym idzie – pieniędzy, odczuwalne są niemal natychmiast. Więcej o wiązarkach przeczytasz w zakładce dotyczącej właśnie tych urządzeń.