Filtruj według

Cena

Cena

 • 869,00 zł - 10 699,00 zł

Wiązarki do zbrojeń

Aktywne filtry

 • Wiązarka do zbrojeń MAX RB441T

  10 699,00 zł
  ( 8 698,37 zł netto)
  Wiązarka MAX RB441T gwarantuje silne i jednolite wiązanie prętów.  Seria nowych wiązarek MAX to zapewnienie najlepszego jakościowo rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach. Podwójny splot umożliwia najmocniejsze wiązanie jakie jest obecnie dostępne spośród narzędzi. Wiązarka MAX RB441t to najmocniejszy model w swojej klasie. Podwójny splot pozwala na sprawne mocowanie każdego rodzaju zbrojeń wymagających dużej siły wiązania. W porównaniu do wcześniejszych modeli w Max RB441t zwiększona została szybkość wiązania. Poprawiono również mechanizm gięcia i odciągania wiązanego drutu co pozwala na jeszcze efektywniejszą pracę i mniejsze zużycie drutu. Wiązarka do zbrojenia max wyposażona jest w 10-stopniowy system regulacji siły wiązania. Dzięki czemu ten model wiązarki max sprawdzi się zarówno na budowach, jak i podczas montowania ogrzewania podłogowego. Wiązarka max rb441t  pozwala na pracę z prętami w zakresie wiązania od 8 mm x 2 do 22 mm x 2 . Ilość wiązań ze szpuli mieści się w przedziale 170 - 265. Zasobnik umieszczony został z przodu korpusu wiązarki max, co pozwala na wygodniejszą pracę nawet w trudnych warunkach i ciasnych miejscach. Czas ładowania akumulatora to zaledwie 30 minut. To doskonały sprzęt dla profesjonalistów, którzy cenią sobie niezawodne narzędzia i sprawdzone rozwiązania.
 • Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 25

  5 999,00 zł
  ( 4 877,24 zł netto)
  Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 25 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach.
 • Wiązarka do zbrojeń MAX RB398S

  7 499,00 zł
  ( 6 096,75 zł netto)
  Wiązarka RB398S świetnie nadaje się do wiązania prętów zbrojeniowych, przy użyciu drutu TW898. Wiązanie wykonywane jest z 3-splotowego węzła, w czasie o około 500% szybszym niż przy wiązaniu ręcznym.
 • Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40

  4 999,00 zł
  ( 4 064,23 zł netto)
  Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach. Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 40 to doskonały wybór do wszelkich prac zbrojeniowych. Ten model wiązarki ultra grip został wyposażony w nowy, zoptymalizowany nos i uchwyt. Dzięki temu rozwiązaniu Tjep Ultra Grip 40 pozwala na pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Wiązarka do zbrojeń tjep jest niezwykle prosta w obsłudze, jak również regulacji ustawień. Praca z nią to tylko przyjemność! To elektronarzędzie pozwala na wiązanie elementów o grubości 12 - 40 mm, co pozwala na wykonanie od 120 do nawet 160 wiązań na jednej rolce drutu. Wiązarka tjep ultra grip 40 jest niezwykle szybka! Jedno wiązanie wykonuje w zaledwie 0,7 sekundy. Wyposażona została w pojemny akumulator pozwalający wykonać do 5000 wiązań na jednym, pełnym naładowaniu. Kupując wiązarkę tjep ultra grip 40 otrzymujesz w zestawie, oprócz samego narzędzia, dwa dodatkowe akumulatory, ładowarkę, oraz dwie rolki drutu Tjep Ultra Grip. Całość zapakowana w wygodną walizkę. Wybierając wiązarkę do zbrojeń marki Tjep stawiasz na profesjonalny sprzęt, który posłuży ci przez długie lata.
 • Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 58

  5 200,00 zł
  ( 4 227,64 zł netto)
  Wiązarka TJEP ULTRA GRIP 58 gwarantuje silne i jednolite wiązanie materiału.  Seria nowych wiązarek TJEP ULTRA GRIP to zapewnienie najlepszego ekonomicznie rozwiązania przy wiązaniu prętów zbrojeniowych lub podobnych pracach.
 • Ramię przedłużające do wiązarki do zbrojeń...

  959,00 zł -90,00 zł 869,00 zł
  ( 779,67 zł 706,50 zł netto)
  Elektryczne ramię przedłużające do wiązarek TJEP ULTRA GRIP. Narzędzie pozwala na szybszą i bardziej ergonomiczną pracę przez brak konieczności schylania się.

Centrum narzędziowe Jedmar to miejsce dla profesjonalistów i budowlańców, poszukujących narzędzi pomocnych w realizacji prac. W naszej ofercie posiadamy między innymi wiązarki do zbrojeń, które usprawniają pracę na każdej klasycznej budowie. Dzięki wiązarkom, pracownicy budowy są odciążeni i mogą wykonywać inne prace, tym samym przyspieszając cały proces powstawania budynku.

Wiązarki do zbrojenia - czym są?

Wiązarki do zbrojenia to niezwykle ciekawe i przydatne narzędzie, przeznaczone do łączenia prętów zbrojeniowych w konstrukcjach. Wiązanie zbrojeń – o czym należy pamiętać – jest jedną z najważniejszych czynności na budowie. Zazwyczaj wykonywane jest ono ręcznie, przez co staje się czasochłonne i żmudne. W związku z tym coraz większą popularnością cieszą się wiązarki do zbrojeń, które na zachodnich rynkach są już dzisiaj standardem. 

Oprócz typowego użytkowania tych urządzeń, wiązarki można używać nie tylko do łączenia zbrojenia. Znalazły one również zastosowanie przy wiązaniu przewodów elektrycznych. Zastosowanie tych narzędzi pozwala na zwiększenie produktywności, a co za tym idzie, rozlokowanie pozostałych pracowników przy innych zajęciach koniecznych na budowie. Zaletą wiązarek do zbrojeń jest możliwość ich obsługi jedną ręką.

Wiązarki do zbrojeń umożliwiają wykonanie pętli z drutu w miejsce styku prętów zbrojeniowych, które dają trwałość i stabilność zbrojenia w trakcie zalewania zaprawy. Wiązarki do zbrojeń znacznie przyspieszają prace zbrojarskie. Posiadają także szereg innych zalet.

Najważniejsze zalety zastosowania wiązarki do zbrojenia

Do najważniejszych zalety bez wątpienia należy zaliczyć nawet pięciokrotne przyspieszenie tempa pracy. Biorąc pod uwagę, że czas to pieniądz to użycie wiązarki do zbrojeń zwiększa efektywność pracy, dzięki czemu można realizować kolejne zlecenia i generować dodatkowy zarobek. Najnowsze wiązarki do zbrojeń pozwalają jedno zbrojenie wykonać w czasie poniżej 1 sekundy! Jednocześnie zastosowanie wiązarek do zbrojeń pozwala na znaczną automatyzacje pracy, a tym samym uniezależnienie pracodawcy od zmian na rynku pracy, co z kolei może przekładać się bezpośrednio na terminowość, a tym samym brak konieczności zapłaty kar za opóźnienie w wykonaniu zlecenia.

Wybór wiązarki do zbrojeń

Warto jeszcze zwrócić uwagę, że wykorzystanie wiązarki do zbrojeń pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i komfort pracy, dzięki czemu obniża się ryzyko wystąpienia u pracowników np. zespołu cieśni nadgarstka czy urazów kręgosłupa.

Jeśli nie jesteś pewien, czy wybrana przez ciebie wiązarka do drutu ma parametry idealnie dobrane do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Doradzimy, która wiązarka sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

Jedmar to tysiące zadowolonych klientów oraz przede wszystkim wiedza i doświadczenie naszych pracowników, którą chętnie się dzielimy, pomagając w wyborze najlepszych narzędzi, dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.