Filtruj według

Cena

Cena

 • 54,00 zł - 85,00 zł

Wkręty na taśmie

Aktywne filtry

 • Wkręty łączone w taśmach ocynkowane

  85,00 zł
  ( 69,11 zł netto)
  Wkręty łączone w taśmach wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 1000 sztuk wkrętów. Wkręty na taśmie pasują do większości dostępnych urządzeń z podajnikiem.
 • Wkręty łączone w taśmach

  54,00 zł
  ( 43,90 zł netto)
  Wkręty łączone w taśmach wykonane są wysokiej jakości surowców, posiadają certyfikat CE. W opakowaniu znajduje się 1000 sztuk wkrętów. Wkręty na taśmie pasują do większości dostępnych urządzeń z podajnikiem.

Wkręty na taśmie

Wkręty na taśmie to typ wkrętów połączonych ze sobą plastikową taśmą. Na jednej taśmie zwykle znajduje się ok. 50 sztuk wkrętów, a w jednym opakowaniu znajdziemy zwykle tysiąc sztuk wkrętów do karton gipsu. Ten charakterystyczny typ wkrętów kompatybilny jest ze wkrętarkami taśmowymi, umożliwiają szybkie i skuteczne mocowanie płyt. W zależności od wybranego przez nas typu wkrętów na taśmie możemy ich używać do montażu płyt gipsowych, kartonowo-gipsowych, OSB oraz drewnianych, a nawet metalowych elementów. Praca z wkrętami na taśmie jest zdecydowanie szybsza niż przy użyciu tradycyjnych pojedynczych wkrętów i zwykłej wkrętarki. Jeśli zajmujesz się pracami wykończeniowymi na co dzień, to wkrętarka taśmowa powinna zdecydowanie znaleźć się w twoim podstawowym wyposażeniu. Wkręty na taśmie pozwolą ci przyspieszyć twoją pracę, a równocześnie nie straci ona w żaden sposób na jakości! Przykręcone przez ciebie elementy będą trwałe zamontowane i solidne.

Wkręty do gk na taśmie

Choć wkrętarka taśmowa i dedykowane do niej akcesoria w postaci wkrętów na taśmie mogą wydawać się sprzętem przeznaczonym dla profesjonalistów, to możesz wykorzystać je również w swoim przydomowym warsztacie! Jeśli lubisz dużo majsterkować lub czeka cię ocieplenie strychu domu, a chciałbyś wykonać to sam - z pewnością będziesz potrzebował do tego celu odpowiednich narzędzi. Z pomocą przyjdzie wkrętarka taśmowa i odpowiedni typ wkrętów. Połączysz nimi płyty karton gipsowe czy OSB bez większych problemów. Jeśli nie masz miejsca w swoim warsztacie, pamiętaj, że wiele miejsc oferuje obecnie wypożyczenie tego rodzaju elektronarzędzi na dany okres. Zwykle otrzymujesz “goły” sprzęt - bez dodatkowych akcesoriów czy wkrętów. Te możesz kupić na naszej stronie! Jeśli nie wiesz, który rodzaj wkrętów na taśmie będzie odpowiedni do wypożyczonego przez ciebie sprzętu - skontaktuj się z nami!

Wkręty do wkrętarki taśmowej 

Producenci podkreślają funkcjonalność tego rozwiązania, wymieniając dynamiczność montażu, wygodę i ekonomiczność pracy oraz brak strat wkrętów jako elementy, które powinny zwrócić twoją uwagę na wybór wkrętaki taśmowej wraz z dedykowanymi do niej wkrętami na taśmie. W sklepie internetowym Jedmar znajdziesz wkręty na taśmie od markowych producentów, pasujące do takich urządzeń jak Makita, Hilti, Hikoki, Milwaukee. W ofercie posiadamy wkręty do karton gipsu, ale również te dedykowane do pracy z drewnem, a nawet elementami metalowymi. Znajdziesz u nas wkręty do gk na taśmie o długości 25 - 55 mm i różnych średnicach. Z pewnością dopasujesz je do swoich potrzeb i wykonywanych przez ciebie i twój zespół prac wykończeniowych i konstrukcyjnych.