Wkręty stożkowe

Aktywne filtry

  • Wkręty ciesielskie stożkowe

    31,00 zł
    ( 25,20 zł netto)

    WKRĘTY CIESIELSKIE STOŻKOWE

    Wkręty ciesielskie dzięki innowacyjnej konstrukcji posiadają polepszone zdolności do wkręcania się, a tym samym znacząco usprawniają pracę przy montażu konstrukcji drewnianych. Wkręty te w pełni zastępują gwoździe budowlane i nie wymagają nawiercania. Głębokie gniazdo TORX pozwala na lepsze przeniesienie siły wkręcającej i zapobiega wyskakiwaniu bitu. Konstrukcje drewniane, które są elementami budowlanymi, wymagają, aby do ich montażu stosować wyłącznie certyfikowane łączniki trzpieniowe. Oferowane przez nas wkręty charakteryzuje wysoka jakość wykonania.

Wkręty ciesielskie stożkowe

Wkręty ciesielskie to niezwykle pomocny dodatek, który potrzebny jest na każdej budowie. Doskonale radzą sobie z drewnem, tworząc solidne i stabilne konstrukcje. Wkręty stożkowe ciesielskie wypierają tradycyjne gwoździe budowlane za sprawą swojej innowacyjnej konstrukcji. Pozwalają na szybki i skuteczny montaż, bez konieczności wcześniejszego nawiercania konstrukcji. Są przy tym mocne i trwale łączą ze sobą skręcane elementy. Wkręt stożkowy to niezbędny element wyposażenia każdego szanującego się profesjonalnego fachowca.

Wkręty ciesielskie do krokwi — jakie wybrać?

Wybór odpowiednich wkrętów ciesielskich sprawi, że twoja praca będzie skuteczna i szybka. W naszej ofercie znajdziesz wkręty z łbem stożkowym. To najbardziej popularne modele wkrętów do drewna. Ich konstrukcja zakończona stożkiem, chowa się wewnątrz deski, tworząc z nią lico. Te rodzaje wkrętów ciesielskich do krokwi najczęściej pokrywa się kolejnymi materiałami wykończeniowymi. Wybierając wkręty ciesielskie, warto zwrócić uwagę, aby wybierać wyłącznie certyfikowane modele. Tylko one dają gwarancję, że wkręty stożkowe będą wysokiej jakości. Zapewnią nam nie tylko szybką i bezproblemową pracę, ale zapewnią bezpieczeństwo. Konstrukcje drewniane, które będą łączone za pomocą wybranych przez nas wkrętów, będą w przyszłości użytkowane przez innych ludzi, dlatego warto zwracać uwagę na jakość wybieranych akcesoriów budowlanych.

Wkręty do drewna — największy wybór w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką ofertę wkrętów stożkowych. Posiadamy modele o długości od 80 aż do 200 mm! Wszystkie wkręty ciesielskie mają woskową powłokę. Ułatwia to szybszy montaż wkrętów i ogranicza zużycie energii — co jest szczególnie istotne w przypadku używania wkrętarek akumulatorowych. Wkręty z łbem stożkowym z gniazdem TORX zapewniają odpowiednie mocowanie wkrętu w materiale. Dodatkowo nasze wkręty ciesielskie do drewna posiadają specjalne ostrze. Nacięcie na początku gwintu ułatwia rozpoczęcie wkręcania oraz zapobiega pękaniu drewna. To sprawia, że wkręty nie wymagają wcześniejszego nawiercania materiału, z którymi pracujemy. Wkręty z łbem stożkowym to akcesoria szeroko stosowane na budowach. Poznaj naszą ofertę i wybierz wkręty ciesielskie dopasowane do twojej pracy.