Wkręty tarasowe

Aktywne filtry

  • Wkręty tarasowe

    79,00 zł
    ( 64,23 zł netto)
    Wkręty tarasowe przeznaczone są do montażu desek tarasowych, podłogowych, elewacyjnych do podłoża drewnianego na zewnątrz budynku oraz wszystkich zamocowań drewna wymagających wysokiej odporności wkrętów na korozję. Umożliwiają szybki montaż bez wstępnego nawiercania.

Wkręty do deski tarasowej

Wkręty tarasowe to specjalny rodzaj wkrętów ciesielskich, które jak sama nazwa wskazuje, służą do montażu desek tarasowych. Ich charakterystyczną cechą jest fakt, że wykonane są ze stali nierdzewnej — odpornej na korozję i trudne warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Nie groźne im więc deszcz, śnieg czy ostre słońce. Doskonale radzą sobie nawet w minusowych temperaturach. Solidnie łączą drewniane elementy i sprawiają, że nasz taras będzie trwały, solidny i posłuży nam przez wiele lat. Wkręty tarasowe doskonale nadadzą się także do wszelkich konstrukcji na zewnątrz — budowy altanek ogrodowych czy domków letniskowych.

Wkręt tarasowy — doskonały wybór do zbudowania solidnego tarasu

Charakterystyczną cechą wkrętów do deski tarasowej jej konstrukcja. Łagodny i półokrągły kształt łba, a tuż pod nim odcinek gładkiego trzpienia. Taka budowa sprawia, że wkręt tarasowy niweluje skrzypienie, oraz idealnie dociąga deskę. Cylindryczna konstrukcja łba sprawia natomiast, że wkręt doskonale chowa się w desce, nadając jej estetyczny wygląd. Dodatkowym atutem ciesielskich wkrętów do drewna jest fakt, że można je wkręcać bezpośrednio do deski czy konstruowanej ramy. Nie ma konieczności wcześniejszego nawiercania materiału, z którym będziemy pracować. To sprawia, że nasza praca jest znacznie szybsza i zdecydowanie prostsza. 

Wkręty ciesielskie do drewna

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wkręty tarasowe o długości 60 lub 80 milimetrów. Wkręty tarasowe posiadają głębokie gniazdo TORX, które pozwala na lepsze przeniesienie siły wkręcającej i zapobiega wyskakiwaniu bitu podczas pracy. To zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo podczas pracy. Wkręty ciesielskie mają średnicę pięciu milimetrów. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk wkrętów. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wkrętów do deski tarasowej wybrać — skontaktuj się z nami! Nasi fachowcy pomogą ci wybrać odpowiedni model wkrętów tarasowych, który doskonale sprawdzi się przy pracy, którą masz do wykonania.