Filtruj według

Cena

Cena

 • 399,00 zł - 2 899,00 zł

Zszywacze akumulatorowe

Aktywne filtry

 • Bezprzewodowa zamykarka do kartonów...

  2 499,00 zł
  ( 2 031,71 zł netto)
  Nowy akumulatorowy zszywacz firmy Bostitch po raz pierwszy daje użytkownikom prawdziwą mobilność i posiada szereg cech zapewniających świetne osiągi w dowolnym miejscu. Bezprzewodowy zszywacz DSA-3519-E umożliwia wbijanie zszywek o długości 15 mm i 18 mm, dzięki czemu jest idealny dla producentów i dystrybutorów oraz do pracy w terenie. Brak konieczności korzystania z przewodów pneumatycznych i jednoczesne zachowanie wszystkich zalet elektronarzędzia sprawiają, że zszywacz ten z łatwością poradzi sobie z zamknięciem kartonów jedno- i dwuwarstwowych. 2 akumulatory litowo-jonowe znajdujące się w zestawie umożliwiają wbicie nawet 800 zszywek przy pracy jednego akumulatora. Są w pełni naładowane już po 45 minutach, dzięki czemu możesz pracować bez przestojów przez cały dzień.
 • Bezprzewodowa zamykarka do kartonów...

  2 899,00 zł
  ( 2 356,91 zł netto)
  Nowy akumulatorowy zszywacz firmy Bostitch po raz pierwszy daje użytkownikom prawdziwą mobilność i posiada szereg cech zapewniających świetne osiągi w dowolnym miejscu. Bezprzewodowy zszywacz DSA-3522-E umożliwia wbijanie zszywek o długości 18 mm i 22 mm, dzięki czemu jest idealny dla producentów i dystrybutorów oraz do pracy w terenie. Brak konieczności korzystania z przewodów pneumatycznych i jednoczesne zachowanie wszystkich zalet elektronarzędzia sprawiają, że zszywacz ten z łatwością poradzi sobie z zamknięciem kartonów jedno- i dwuwarstwowych. 2 akumulatory litowo-jonowe znajdujące się w zestawie umożliwiają wbicie nawet 800 zszywek przy pracy jednego akumulatora. Są w pełni naładowane już po 45 minutach, dzięki czemu możesz pracować bez przestojów przez cały dzień.  
 • Akumulatorowy zszywacz Rapid BTX140 Li-Ion

  469,00 zł -70,00 zł 399,00 zł
  ( 381,30 zł 324,39 zł netto)
  Narzędzie w powyższej ofercie to solidny, profesjonalny zszywacz akumulatorowy BTX140 szwedzkiej marki Rapid. Wykonany jest z wysokiej jakości plastiku oraz metalu, łatwy w obsłudze.

Zszywacze elektryczne - akumulatorowe

Zszywacz akumulatorowy to narzędzie pozwalające łączyć ze sobą w szybki sposób elementy konstrukcyjne i wykończeniowe za pomocą zszywek. Zszywacze elektryczne wykorzystywane są do prac konstrukcyjnych — łączenia elementów drewnianych i wykończeniowych dachów. Doskonale sprawdzają się także do prac remontowych. Swoje zastosowanie znajdują także w warsztatach tapicerskich — wykorzystywane są do budowy i tapicerowania mebli. Zszywacze akumulatorowe sprawdzają się także w magazynach. Z ich pomocą w prosty sposób można zbudować karton do wysyłki paczek o nieregularnych kształtach oraz te, które potrzebują solidnego zabezpieczenia w transporcie. 

Na co zwracać uwagę wybierając zszywacz elektryczny?

Wybierając zszywacz akumulatorowy, należy zwrócić uwagę na kilka parametrów, które pozwolą nam wybrać sprzęt jak najlepiej dopasowany do naszych potrzeb.
 • wielkość i waga — przy wyborze elektrycznego zszywacza tapicerskiego warto zwrócić uwagę na jego wielkość i masę. Im większy, a tym samym cięższy sprzęt, tym szybciej zmęczymy się przy jego używaniu, co w konsekwencji doprowadzi do krótszego używania przez nas sprzętu.
 • magazynek — warto zwrócić uwagę na wielkość magazynka w wybranym przez nas modelu. Im pojemniejszy, tym dłuższa praca, bez konieczności ponownego napełniania magazynka.
 • pojemność akumulatora i czas ładowania — im większa pojemność akumulatora, tym dłuższa praca zszywacza tapicerskiego. Warto również zwrócić uwagę, jaki czas jest potrzebny do pełnego naładowania akumulatora.
 • uruchamianie - zszywacze elektryczne mogą różnić się między sobą przyciskiem uruchamiania. Niektóre modele uruchamiają się dopiero w momencie naciśnięcia spustu. Natomiast są również modele, które wystrzeliwują zszywki po dotknięciu zszywacza do powierzchni deski/mebla. Druga opcja jest zdecydowanie szybszym rozwiązaniem, jednak również mniej bezpiecznym. Warto rozważyć, do czego będziemy wykorzystywać zszywacz i wybrać odpowiedni model.
 • regulacja mocy - warto wybrać model zszywacza, który posiada regulowaną moc. Dzięki temu będziemy w stanie kontrolować głębokość, z jaką wbijane są zszywki.

Zszywacz akumulatorowy - niezbędnik każdego majsterkowicza 

Choć z pozoru zszywacze akumulatorowe mogą wydawać się narzędziami dedykowanymi tylko i wyłącznie dla profesjonalistów, to wcale tak nie jest! W ofercie naszego sklepu znalazły się również tańsze modele, służące również zapalonym amatorom majsterkowania. Zszywacz tapicerski doskonale posłuży ci do wykonywania renowacji mebli. Idealnie sprawdzi się do wykonywania drobnych napraw czy zbijania wszelkiego rodzaju ram. To perfekcyjne narzędzie do ogrodu! Zszywaczem elektrycznym przybijesz siatkowe ogrodzenie czy zabezpieczysz altankę za pomocą folii przed zimą. To niezwykle uniwersalne elektronarzędzie, które warto posiadać w swoim przydomowym warsztacie.  Jeśli nie masz pewności, który model zszywacza akumulatorowego wybrać - skontaktuj się z nami! Pomożemy ci w wyborze idealnego modelu, który posłuży ci przez wiele lat.