Filtruj według

Cena

Cena

 • 575,00 zł - 4 300,00 zł

Zszywacze budowlane

Aktywne filtry

 • Zszywacz budowlany stolarski PREBENA...

  2 500,00 zł
  ( 2 032,52 zł netto)

  Zszywacz budowlany PREBENA 4C-WS38 przeznaczony do prac z zakresu czynności konstrukcyjnych - stolarskich, polegających na łączeniu takich elementów jak gonty drewniane, gonty papowe, folie dachowe, lekkie płyty drewniane i drewnopodobne, izolacje, deski itp. Znajduje zastosowanie również przy produkcji mebli, palet, skrzynek, opakowań drewnianych itd.

 • Zszywacz budowlany do izolacji Bostitch...

  4 300,00 zł
  ( 3 495,93 zł netto)

  Zszywacz budowlany do izolacji Bostitch SB130S1-2-E.Model SB130 jest największym zszywaczem w asortymencie, opracowanym specjalnie do montażu materiałów izolacyjnych przy zastosowaniu zszywek S1 o długości do 130 mm, posiadających certyfikat DIN. Narzędzie posiada dodatkowy uchwyt, dzięki któremu wbijanie staje się łatwiejsze i dokładniejsze, a także ogranicznik głębokości z precyzyjną regulacją.

 • Zszywacz Bostitch SB156SL-1-E

  1 095,00 zł
  ( 890,24 zł netto)
  Profesjonalny zszywacz marki Bostitch, świetnie sprawdza się np. do mocowania tylnich ścianek mebli czy produkcji palet.
 • Zszywacz Bostitch 21680B-A-E

  945,00 zł
  ( 768,29 zł netto)
  Profesjonalny automatyczny zszywacz marki Stanley Bostitch. Znacząco przyśpiesza np. tapicerowanie mebli, posiada możliwość zmiany częstotliwości wbijania poprzez śrubę regulacyjną. Przydatny m.in. przy produkcji i wykańczaniu:
  • drzwi i okien,
  • mebli
  • artykułów drewnianych
  • ramek do obrazów
  • okładzin izolacyjnych
 • Zszywacz Bostitch 21680B-E

  575,00 zł
  ( 467,48 zł netto)
  Profesjonalny zszywacz marki Stanley Bostitch. Przeznaczony m.in. do mocowań drewna, materiałów tekstylnych do drewna. Praca w trybie kontaktowym pozwala na wykonywanie pojedynczych precyzyjnych strzałów.
 • Zszywacz stolarski Stanley-Bostitch S5650-6-E

  1 399,00 zł
  ( 1 137,40 zł netto)
  Zszywacz S5650 jest profesjonalnym narzędziem pneumatycznym, które znajduje zastosowanie przy takich miejsach jak przemysł meblarski i tapicerski, zakładach stolarskich, jak również przy pracy w gospodarstwie domowym.

Zszywacze budowlane

Do grupy zszywaczy pneumatycznych należą zszywacze budowlane, które doskonale nadają się do wszelkich robót konstrukcyjno-stolarskich. Dzięki nim bez problemu, sprawnie i szybko wykonamy różnorodne prace budowlane. Wyróżniają się na tle innych typów zszywaczy szybkością, możliwością wbijania zszywek seriami, ale też niepozbawione są wad, jak przymus posiadania kompresora.

Zszywacze – lekkość i niezawodność

To co wyróżnia zszywacze budowlane na tle pozostałych z tej kategorii, to ich znacznie mocniejsza konstrukcja, a wraz z nią odporność na zalanie wodą czy zakurzenie, ogólnie mówiąc: trudne warunki pracy panujące na budowie. Zszywacze budowlane przeznaczone są głównie do mocowania płyt izolacyjnych z wełny, celulozy i włókien miękkich, a także zbijania konstrukcji drewnianych, montażu płyt OSB i pap gontowych. Możliwości użycia zszywaczy budowlanych jest znacznie więcej, prosimy przejrzeć naszą ofertę i wybrać odpowiedni model w zależności od indywidualnych potrzeb.

Wybierz zszywacz budowlany dla siebie

Poszczególne modele zszywaczy budowlanych jakie posiadamy w ofercie różnią się od siebie wagą i mocą. Zasilane są za pomocą kompresora, w zależności od modelu wymagane ciśnienie sprężonego powietrza będzie się wahać w zakresie od 4 do 8 barów. Wydajność zszywaczy budowlanych sięga nawet 1600 zszywek na minutę, co czyni je niedoścignionymi w pracach wymagających sporej powtarzalności.

Zszywacze budowlane – bezpieczne w użyciu

Zszywacze budowlane dostępne w naszym sklepie, posiadają liczne zabezpieczenia, które powodują, że prace oprócz szybkości wykonania, są również bezpieczne. Blokady, które chronią swoich użytkowników przed niechcianym zranieniem to: zabezpieczenie przez niekontrolowanym uruchomieniem narzędzia, odpowietrznik, tłumik i blokadę odbicia zwrotnego.

Podstawowy osprzęt zszywaczy budowlanych – zszywki

W ofercie posiadamy również odpowiednie zszywki do sprzedawanych przez nas zszywaczy budowlanych. Zapraszamy do kategorii po więcej szczegółowych informacji. W razie pytań nasi eksperci są do państwa dyspozycji!