Filtruj według

Cena

Cena

 • 390,00 zł - 1 350,00 zł

Zszywacze tapicerskie

Aktywne filtry

 • Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16

  780,00 zł
  ( 634,15 zł netto)
  Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.
 • Zszywacz tapicerski RGN 8016

  390,00 zł
  ( 317,07 zł netto)
  Zszywacze tapicerskie RGN 8016 wbija standardowe zszywki tapicerskie o szerokości 12,6 mm i długości z zakresu od 4 mm do 16 mm. Możliwe symbole zszywek marki Prebena to A, a marki Bizea – 380. Grubość drutu, z którego łączniki zostały wykonane mają wymiary 0,65 mm x 0,95 mm. Magazynek pomieści naraz 160 zszywek.
 • Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16

  490,00 zł
  ( 398,37 zł netto)
  Zszywacz tapicerski Prebena 1XR-A16 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.
 • Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 LN50

  1 350,00 zł
  ( 1 097,56 zł netto)
  Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-A16 LN50 przeznaczony o prac tapicerskich, konstrukcji ściennych, mat bitumicznych, montażu wszelkiej dekoracji w pomieszczeniach i np. na scenie. Narzędzia stosuje się do łączenia różnych materiałów, jak futro, skóra, czy tworzywa sztuczne, folie itd.
 • Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-D16

  1 161,00 zł
  ( 943,90 zł netto)
  Zszywacz tapicerski Prebena 1GP-D16 uchodzi za następcę popularnego modelu 1M-D16. Nowszy model oznacza nowszą konstrukcję obudowy, wysoki stopień ergonomii, niezwykle wytrzymałe podzespoły i technologię German Power.
 • Zszywacz tapicerski Prebena 1X-A16 AUT

  1 050,00 zł
  ( 853,66 zł netto)
  Zszywacz tapicerski Prebena 1X-A16 AUT jest wyjątkowym modelem, posiadającym automatyczny spust. W pracy z nim możliwa jest regulacja prędkości strzałów.
Zszywacze tapicerskie posiadają szeroki zakres wykorzystania. Wykorzystywane są one między innymi do mocowania folii, dachówek bitumicznych, oblicówek drewnianych, listew przypodłogowych, paroizolacji, a nawet paneli. Bazują one na wykorzystywaniu sztyftów, które pozbawione są łebków i dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane do mocowania paneli, elementów drewnianych i innych – zwracając uwagę na trwałość, łatwość montażu i szybkość wykonywanych prac, oraz nienaganny efekt estetyczny. Warto pamiętać, że nie wszystkie zszywacze mają opcję wbijania sztyftów – dostępna jest ona głównie dla modeli profesjonalnych i półprofesjonalnych, które dotyczą również takerów ręcznych.

Zszywacze tapicerskie – jaki wybrać?

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka rodzajów zszywaczy tapicerskich, które przeznaczone są głównie dla amatorów i majsterkowiczów, ale również dla osób przeprowadzających profesjonalne remonty i świadczących usługi. Zszywacze tapicerskie muszą posiadać kilka cech, aby uznać je za warte wykorzystania przy pracach remontowo-budowlanych – muszą być szybkie, dokładne i mocne. Poziom zaawansowania zszywacza tapicerskiego, który chcemy kupić jest oczywiście uzależniony od planowanego zakresu zastosowania. Nie zawsze istnieje bowiem konieczność zakupu profesjonalnego zszywacza tapicerskiego, skoro chcemy przeprowadzać pracę na małą skalę. Wówczas wystarczy nam zaledwie taker tapicerski. Na etapie wyboru zszywacza tapicerskiego warto zwrócić również uwagę na zszywki, które dołączane są do urządzenia – w większości przypadków uniwersalne, o szerokim grzbiecie i średniej długości. Istotnym jest natomiast, żeby zszywki były idealnie dopasowane do magazynka. W innym przypadku zszywacz może się zacinać lub utracić precyzje. Każdy zszywacz ma określone maksymalne i minimalne wymiary zszywek – to ważne informacje w kontekście wyboru odpowiedniego urządzenia do pracy.