Filtruj według

Cena

Cena

 • 39,00 zł - 80,00 zł

Zszywki stolarskie

Aktywne filtry

 • Zszywki stolarskie typ 92 Bea / H Prebena

  79,00 zł
  ( 64,23 zł netto)

  Zszywki stolarskie typ 92 Bea / H Prebena stanowią podstawowy łącznik do narzędzi pneumatycznych, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Jeśli masz już własny zszywacz lub zastanawiasz się nad zakupem urządzenia, a nie wiesz jakie zszywki dopasować  – postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

 • Zszywki stolarskie typ 14 Bea / LM Prebena

  40,00 zł
  ( 32,52 zł netto)

  Zszywki stolarskie typ 14 Bea / LM Prebena to niezbędny produkt do narzędzi pneumatycznych, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Nasza kadra postara się rozwiać Twoje wątpliwości i problemy przy zakupie.

   
 • Zszywki stolarskie typ 90 Bea / E Prebena

  75,00 zł
  ( 60,98 zł netto)

  Zszywki stolarskie typ 90 Bea / E Prebena stanowią łącznik do narzędzi pneumatycznych, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Jeśli jednak posiadasz już własny zszywacz lub zamierzasz urządzenie dopiero zakupić i zastanawiasz się, czy zszywki będą z nim kompatybilne – postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

   
Zszywki stolarskie należą do podstawowych elementów wyposażenia osób, które zawodowo zajmują się produkcją lub renowacją mebli wypoczynkowych. Znajdują swoje zastosowanie w zakładach stolarskich, szczególnie w tych, w których wykonuje się narożniki, fotele, wersalki, sofy czy pufy. Bardzo istotne jest, że znajdujące się w naszej ofercie zszywki stolarskie przeznaczone są do prac monterskich na twardszych typach materiałów, takich jak plastik, lite drewno czy niektóre rodzaje specjalnie utwardzanych materiałów drewnopochodnych.

Dlaczego warto wybrać zszywki stolarskie?

Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że wysokiej jakości zszywki stolarskie zapewniają bezproblemowe zszywanie i gwarantują dłuższą żywotność przygotowywanych produktów i zszywaczy. Decydując się na wybór niskiej jakości zszywek możemy ryzykować, że doprowadzimy np. do blokady w zszywaczach pneumatycznych i w efekcie wpłyniemy negatywnie na wydajność pracy, poprzez możliwe wyginanie zszywek i trudność ich wbicia w materiał.

Gdzie wykorzystywane są zszywki stolarskie?

Zszywki stolarskie znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle tapicerskim, stolarskim, obuwniczym i papierniczym. Dzięki zastosowaniu zszywek możliwa jest produkcja obuwia, montaż mebli i produkcja pędzli i parasoli, a także montaż drzwi i izolacji, oraz zabezpieczeń. Zszywki stolarskie umożliwiają również łączenie poszczególnych elementów tapicerki i produkcję lekkich konstrukcji drewnianych, a także tapetowanie i izolowanie ścian, oraz przygotowywanie i zamykanie kartonów. Widzimy zatem, że zszywki stolarskie znajdują swoje zastosowanie w szeregu prac, o czym warto pamiętać decydując się na zakup i przede wszystkim określając ilość potrzebnych sztuk.