Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 40,00 zł

Zszywki typ 14 / LM

Aktywne filtry

  • Zszywki stolarskie typ 14 Bea / LM Prebena

    40,00 zł
    ( 32,52 zł netto)

    Zszywki stolarskie typ 14 Bea / LM Prebena to niezbędny produkt do narzędzi pneumatycznych, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Nasza kadra postara się rozwiać Twoje wątpliwości i problemy przy zakupie.

     

Zszywki typ 14/LM

Zszywki stanowią podstawowy osprzęt pistoletów pneumatycznych. W tej kategorii znajdziesz zszywki stolarskie, które stanowią elementarny osprzęt do wszelkich zszywaczy stolarskich, tapicerskich i urządzeń z jeszcze innym, głównym przeznaczeniem.

Zszywki – moc połączeń

Od jakości osprzętu, niezależnie czy mowa o gwoździach, czy o zszywkach, zależy jakość samego łączenia. Znajdują zastosowanie w profesjonalnych pracach montażowych, wykończeniowych, czy tapicerskich. Świetnie sprawdzają się też w drobnych pracach domowych i podczas hobbystycznego majsterkowania. Docenią je również realizatorzy wszelkich dekoracji, w tym scenografii.

Zszywki typ 14/LM – parametry

Wszystkie zszywki dostępne w naszym sklepie wykonane są z solidnych drutów, których grubość wynosi 1,40 mm na 1,60 mm. Łączniki posiadają szerokość równą 10,7 mm. Różnią je długości nóżek. W zależności od potrzeb, wybrać można zszywki typu 14/LM o długości od 18 mm, aż do 50 mm.

Zalety zszywek typ 14/LM

Przede wszystkim zszywki typu 14/LM gwarantują mocne łączenie. Ponadto są uniwersalne – obsługuje je zdecydowana większość zszywaczy. Mocowania wykonane przy pomocy zszywek tego typu są też estetyczne i stosunkowo mało widoczne. Masz wątpliwości czy zszywki typ 14/LM będą pasować do Twojego zszywacza? Skontaktuj się z nami – pomożemy wybrać odpowiedni do Twojego urządzenia osprzęt. W innym sektorze sklepu znajdziesz też najlepsze, sprawdzone i niezawodne zszywacze.