Filtruj według

Cena

Cena

  • 60,00 zł - 61,00 zł

Zszywki typ 380 / A

Aktywne filtry

  • Zszywki tapicerskie typ 380 Bea / A Prebena

    60,01 zł
    ( 48,79 zł netto)

    Zszywki tapicerskie typ 80 znajdują swoje zastosowanie w szeregu prac remontowo-budowlanych. Dostępne są w kilku różnych rozmiarach, dzięki czemu bez przeszkód można je dostosowywać do zakresu wykonywanych działań. Charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia.

Zszywki typ 380/A

Zszywki typ 380/A należą do grupy zszywek tapicerskich. Są niezastąpionym osprzętem wykorzystywanym na niemal każdym etapie produkcji mebli. Jakość mocowań w przypadku zszywek tapicerskich musi pozostawać na najwyższym poziomie, gdyż od nich zależy w ogromnej mierze choćby stabilność konstrukcji mebla.

Zszywki od Prebeny – tylko do markowych zszywaczy?

Zszywki typu 380/A przeznaczone są do obsługi przez narzędzia pneumatyczne. Często osprzęt o takiej samej specyfikacji oznaczany jest inaczej, w zależności od producenta. Na przykład zszywki typ 380/A od Prebeny są tożsame ze zszywkami marki Bea, oznaczonymi jako „380”. Odpowiedniki od firmy Senco, nazywają się natomiast „AT”. Zszywki 380/A pasują do zdecydowanej większości rodzajów i modeli takerów. Jeśli masz wątpliwości co do kompatybilności osprzętu – skontaktuj się z naszym zespołem.

Zszywki typu 380/A – zastosowanie

Choć zszywki typu 380/A konstruowane i produkowane są głównie z myślą o pracach tapicerskich, znajdują zastosowanie przy innych czynnościach. Z ich pomocą można zbijać stelaże, mocować folie, montować przeróżne drobne elementy w konstrukcje. Tego typu łączniki są chętnie wykorzystywane zarówno przez zawodowców, jak i hobbystów lub amatorów domowego majsterkowania.

Specyfikacja zszywek typu 380/A

Zszywki typ 380/A dostępne są w wielu wariantach. Szerokość grzbietów wynosi zawsze 12,8 mm, a grubość drutu, z którego zostały wykonane to 0,65 mm na 0,95 mm. W zależności od wariantu, zszywki posiadają inne długości nóżek. Najmniejsze łączniki mają zaledwie 4 mm długości, a najdłuższe – 16 mm.

Zszywki typ 380/A – zalety

Ze względu na stosunkowo drobny drut, z jakiego zszywki zostały wykonane, mocowania nimi otrzymane są jeszcze bardziej dyskretne i estetyczne. Mimo tak niewielkich rozmiarów, łączniki są bardzo odporne i wytrzymałe.