Filtruj według

Cena

Cena

  • 75,00 zł - 76,00 zł

Zszywki typ 90 / E

Aktywne filtry

  • Zszywki stolarskie typ 90 Bea / E Prebena

    75,00 zł
    ( 60,98 zł netto)

    Zszywki stolarskie typ 90 Bea / E Prebena stanowią łącznik do narzędzi pneumatycznych, które również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Jeśli jednak posiadasz już własny zszywacz lub zamierzasz urządzenie dopiero zakupić i zastanawiasz się, czy zszywki będą z nim kompatybilne – postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

     
Zszywki typu 90 dostępne są w większości przypadków w długościach 10-38 mm. Znajdują one swoje zastosowanie w zszywaczach pneumatycznych i elektrycznych. Charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki zastosowaniu bardzo trwałych komponentów na etapie produkcji. Są kompatybilne z jednymi z najpopularniejszych zszywaczy na rynku, takich jak: 4PRO2W1, 4PRO9040, SLS18MG/90 oraz zszywaczy producentów, takich jak Hitachi, 4Pro, Bizea, Stanley-Bostich, Prebena, Max, Bea czy Senco.

Zszywki typu 90 – postaw na jakość

Zszywki typu 90 znajdujące się w naszej ofercie wykonane zostały według specjalnej procedury, która zapewnia zachowanie najwyższej jakości. Zszywki zostały w pierwszej kolejności zahartowane, a następnie ocynkowane, dzięki czemu gwarantują jakość przez długi okres czasu. Zszywki są niepozorne, jednak są istotnym elementem każdego mebla tapicerskiego. W dużej mierze od nich zależy finalna jakość mebla i jego wytrzymałość. Z tego powodu tylko te najlepszej jakości są w stanie zagwarantować możliwość wieloletniego użytkowania. Stąd zachęcamy do wnikliwego zapoznania się z naszą ofertą.