Gwoździarka bębnowa Bostitch N400C-1-E

clockclock
Gwoździarka pneumatyczna Bostitch N400C-1-E to doskonałe narzędzie zarówno dla profesjonalistów, jak i zapalonych domowych majsterkowiczów. Pistolet do gwoździ bostitch posiada magazynek bębnowy, którzy może pomieścić do 180 gwoździ do gwoździarek bostitch o długości 55 - 100 mm i średnicy 2,5 - 3,3 mm. Kąt wbijania gwoździ w tym modelu wynosi 15 °. Bostitch gwoździarka pneumatyczna sprawdzi się idealnie do wszelkich prac dekarskich, konstrukcji dachowych, a także domowych napraw ogrodowych. Z powodzeniem można wykorzystać ją również do zbijania mebli i różnego rodzaju prac DIY. Gwoździarka pneumatyczna bostitch to narzędzie, które zdecydowanie ułatwi pracę wszystkim majsterkowiczom i budowniczym. To bardzo dobrze wyważona gwoździarka z wygodnym, gumowym uchwytem, gwarantującym bezpieczeństwo podczas użytkowania. Zużycie powietrza w tym modelu gwoździarki pneumatycznej wynosi ok. 3,6 L/cykl. Wyposaż swój warsztat w profesjonalną gwoździarkę bostitch i spraw, aby twoja praca była łatwa i szybka.
2 620,00 zł brutto
2 130,08 zł netto

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Profesjonalna gwoździarka marki Stanley Bostitch na gwoździe łączone drutem o długości w przedziale 55-100 mm i średnicy 2,8-3,3 mm.

Zastosowanie – gwoździarka bębnowa Bostitch N400C-1-E

  • Produkcja skrzyń,
  • Produkcja palet,
  • prace dekarskie i ciesielskie,
  • budownictwo domów drewnianych,
  • program ogrodowy

Dodatkowe informacje

średnica gwoździ
2,8 - 3,8 mm
waga
5,30 kg
zastosowanie
Zbijanie konstrukcji drewnianych, budowa domów drewnianych oraz z prefabrykatów. montaż płyty OSB, MDF, zbijanie ścian, produkcja opakowań drewnianych, skrzyń, palet.
zużycie powietrza na cykl
ok. 3,6 L/cykl
Pojemność magazynka:
180
długość gwoździ
55 - 100 mm
Komentarze (0)