Filtruj według

Cena

Cena

 • 189,00 zł - 360,00 zł

Gwoździe gładkie

Aktywne filtry

 • Gwoździe łączone papierem gładkie

  189,00 zł
  ( 153,66 zł netto)

  Gwoździe gładkie łączone papierem pod kątem 34 stopni przeznaczone są do gwoździarek zarówno gazowych, elektrycznych, jak i pneumatycznych. Wykonane przez wiodących producentów, gwarantujących jakość produktu.

 • Gwoździe z gazem Bostitch Gładkie

  350,00 zł
  ( 284,55 zł netto)
  Gwoździe z gazem Bostitch to doskonały wybór przy konstruowaniu domów szkieletowych, deskowaniu konstrukcji i montażu elementów wykończeniowych dachów. Stanowią najlepszej jakości osprzęt gwoździarek typu Paslode im350 oraz im350+, Senco SGT90, B.pro NR90 HANS, Bostich GF9033-E, Max GSN90CH / GS690, Rawl WW90CH, Makita GN900, Tjep GRF 34/90 GAS 2G/3G, YATO YT-0927, Bosch MGSN90-34DK, itp.
 • Gwoździe z gazem OK Gładkie

  330,00 zł
  ( 268,29 zł netto)
  Gwoździe z gazem OK łączone są szeregowo na papierze pod kątem 34 stopni. Idealnie sprawdzają się w pracach wymagających precyzji. Dołączany do gwoździ gaz marki OK cieszy się opinią jednego z najlepszych (jeśli nie najlepszego) na rynku.
 • Gwoździe z gazem OK do Paslode im90i Gładkie

  360,00 zł
  ( 292,68 zł netto)
  Dostępne gwoździe z gazem OK są kompatybilne z narzędziami Paslode IM90i oraz Paslode IM100i, występują w kilku wariantach. Sukces pracy i Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. Dlatego polecamy serdecznie zakupy w naszym sklepie.

Gwoździe gładkie

Gwoździe stanowią nieodłączny element każdej budowy. Na pierwszy rzut oka jaki gwóźdź jest każdy widzi, ale prawda jest taka, że każdy rodzaj tych łączników ma inne zastosowanie. Błędny wybór takiego drobiazgu jak gwóźdź wpływa na nośność konstrukcji. Wybór złego łącznika obniża nawet kilkukrotnie nośność jaką założył architekt na etapie projektu.

Gwoździe łączone papierem – cechy charakterystyczne

Gwoździe łączone papierem pod kątem 34° to najpopularniejszy typ stosowany w gwoździarkach gazowych i pneumatycznych. Dopasowany specjalnie do potrzeb budownictwa drewnianego. Kąt nachylenia daje dostęp do trudno dostępnych miejsc. Papierowe łączenie wyeliminowało niebezpieczeństwo odprysków podczas wbijania chroniąc zbijane elementy, nie mamy też tutaj kruszącego się materiału łączącego. Gwoździe są klejone – łączone w serie – co sprawia, że nie tracą na wytrzymałości, a jeden magazynek jest w stanie pomieścić ich dużo więcej.

Gwoździe gładkie – szerokie zastosowanie

Te połączone szeregowo papierem łączniki, przeznaczone są dla branży dekarskiej, do produkcji domów szkieletowych oraz do lżejszych połączeń drewnianych. Siła mocowania tych gwoździ jest najmniejsza, najłatwiej je wyjąć, co jest zaletą przy zbijaniu np. szalunków. W naszym sklepie dostępna jest wersja ocynkowana — odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Gwoździe gładkie łączone papierem przeznaczone są do wbijania przez większość dostępnych gwoździarek. Oferujemy również inne rodzaje łączników – zapoznaj się z nasza ofertą i wybierz optymalny osprzęt do Twojej gwoździarki!