Filtruj według

Cena

Cena

 • 269,00 zł - 380,00 zł

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane

Aktywne filtry

 • Gwoździe łączone papierem pierścieniowe...

  269,01 zł
  ( 218,71 zł netto)
  Gwoździe łączone papierem pierścieniowe ocynkowane to osprzęt najwyższej jakości. Galwanizacja, czyli ocynkowanie, skutecznie zapobiega korozji, a kąt łączenia gwoździ wynoszący 34 stopnie, gwarantuje dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Najlepsza jakość wykonania gwoździ, gwarantuje 100% zadowolenia z zakupu wśród klientów.    
 • Gwoździe z gazem Bostitch Pierścieniowe...

  360,00 zł
  ( 292,68 zł netto)
  Gwoździe z gazem Bostitch to doskonały wybór przy konstruowaniu domów szkieletowych, deskowaniu konstrukcji i montażu elementów wykończeniowych dachów. Stanowią najlepszej jakości osprzęt gwoździarek typu Paslode im350 oraz im350+, Senco SGT90, B.pro NR90 HANS, Bostich GF9033-E, Max GSN90CH / GS690, Rawl WW90CH, Makita GN900, Tjep GRF 34/90 GAS 2G/3G, YATO YT-0927, Bosch MGSN90-34DK, itp.
 • Gwoździe z gazem OK Pierścieniowe...

  360,00 zł
  ( 292,68 zł netto)
  Dostępne gwoździe z gazem OK pierścieniowe ocynkowane posiadają łebki typu „D” i występują w kilku wariantach. Dodatkowym udogodnieniem jest już sam typ łączenia gwoździ. Papier minimalizuje ryzyko uszkodzenia części łączonych oraz nie generuje śmieci z materiału łączącego. W skład zestawu z takimi gwoździami wchodzą również naboje gazowe OK w ilości 3 sztuk.
 • Gwoździe z gazem OK do paslode im90i...

  380,00 zł
  ( 308,94 zł netto)

  Gwoździe z gazem OK do Paslode im90i łączone są na taśmie papierowej pod kątem nachylenia 34 stopni. Dedykowane do gwoździarek Paslode im90i oraz im100i. Świetnie sprawdzają się w pracach z drewnem – tak stolarskich, jak i budowlanych.

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane dostępne w tej kategorii, połączone są papierem. Kąt łączenia wynosi 34 stopnie, co ułatwia dotarcie z łączeniem nawet do miejsc pozornie niedostępnych. Tego typu gwoździe stanowią jeden z najczęściej wybieranych osprzętów gwoździarek. Dodatkowo – warstwa ocynku dodaje gwoździom wytrzymałości, a co za tym idzie – funkcjonalności.

Moc łączenia w każdych warunkach – gwoździe pierścieniowe ocynkowane

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane połączone szeregowo papierem gwarantują wyjątkową moc łączenia, przy jednoczesnym zachowaniu delikatności dla zbijanych elementów – nie generują odprysków czy wdrożeń, jak ma to czasem miejsce przy innych typach łączenia szeregowego gwoździ. Co niezwykle istotne – gwoździe pierścieniowe ocynkowane świetnie sprawdzą się w pracy na zewnątrz budynku, lub w miejscach narażonych na wpływ warunków atmosferycznych. Wyjątkową odporność zawdzięczają galwanizacji, która eliminuje ryzyko rdzy, a ponadto wzmacnia gwóźdź.

Gdzie gwoździe pierścieniowe ocynkowane sprawdzą się najlepiej?

Gwoździe pierścieniowe ocynkowane połączone taśmowo papierem znajdują zastosowanie w budownictwie i pracach wykończeniowych. Sprawdzą się w realizacjach dekarskich, ciesielskich, stolarskich, przy konstrukcjach oraz pracach wykończeniowych.

Wszystko, czego potrzebuje fachowiec

W naszej ofercie znajdziesz zarówno urządzenia, jak i niezbędny do pracy z nimi osprzęt. Oferujemy między innymi bogaty wybór gwoździ do wszelkiego rodzaju gwoździarek. Znajdziesz u nas łączniki gładkie i pierścieniowe – w wersji ocynkowanej lub nie, produkty sygnowane przez wiodących producentów lub najwyższej jakości zamienniki.