Gwoździe skrętne koletowane

clockclock
Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są standardowo skrętne i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni.
długość gwoździ: 130 mm
średnica gwoździ: 3.8 mm
liczba gwoździ: 1440
320,00 zł brutto
260,16 zł netto

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździe łączone drutem pod kątem 16 stopni dedykowane są do gwoździarek producentów: Everwin, Paslode, Haubold, Holz-Her, Hitachi, Senco, Prebena, RGN, Stanley Bostitch, Bea, Max, Rawl, Tjep, Bosch, Makita. Wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są standardowo skrętne i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni.

Gwoździe bębnowe koletowane - najlepszy produkt

Gwoździe łączone drutem stanowią podstawowy łącznik do gwoździarek pneumatycznych. Podany kąt łączenia (16 stopni) to standardowy kąt w gwoździarkach bębnowych. Działasz sam amatorsko a może profesjonalnie lub prowadzisz firmę, niezależnie od tego co robisz w ofercie posiadamy duży wybór najlepszych produktów, które są wykonane z trwałych surowców. Dzięki taki produktom ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę lub swoich pracowników. Zadbaj o profesjonalny sprzęt, który oferujemy. Jeśli nie jesteś pewny czy gwoździe będą pasować w gwoździarkach ? Zapytaj przed zakupem - chętnie doradzimy.

Dodatkowe informacje

średnica gwoździ
3,4 mm
3,8 mm
długość gwoździ
125 mm
130 mm
Komentarze (0)