Gwoździe skrętne ocynkowane

clockclock
Gwoździe bębnowe koletowane wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są ocynkowane skrętne i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni. Dzięki gwoździom łączonych drutem ocynkowane ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę lub swoich pracowników. Zadbaj o profesjonalny sprzęt, który oferujemy.
długość gwoździ: 130 mm
średnica gwoździ: 3.8 mm
liczba gwoździ: 1800
450,00 zł brutto
365,85 zł netto

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Gwoździe łączone drutem ocynkowane pod kątem 16 stopni dedykowane do gwoździarek producentów: Paslode, Haubold, Holz-Her, Hitachi, Senco, Prebena, RGN, Stanley Bostitch, Bea, Max, Rawl, Tjep, Bosch, Makita.

Gwoździe bębnowe koletowane - najlepszy produkt

Wykonane z materiałów najwyższej jakości przez wiodących producentów. Gwoździe są ocynkowane skrętne i pasują do gwoździarek bębnowych o kącie łączenia 15-16 stopni. Gwoździe łączone drutem stanowią podstawowy łącznik gwoździarek bębnowych. Podany kąt łączenia (16 stopni) zapewnia wygodę w manipulacji narzędziem, ułatwia realizację prac.

Dzięki naszym produktom ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę lub swoich pracowników. Zadbaj o profesjonalny sprzęt, który oferujemy. Działasz sam amatorsko a może profesjonalnie lub prowadzisz firmę, niezależnie od tego co robisz w ofercie posiadamy duży wybór najlepszych produktów, które są wykonane z trwałych surowców. Jeśli nie jesteś pewny czy gwoździe będą pasować w gwoździarkach ? Zapytaj przed zakupem - chętnie doradzimy.

Dodatkowe informacje

średnica gwoździ
3,4 mm
3,8 mm
długość gwoździ
130 mm
Komentarze (0)