Naboje gazowe Tjep Red

clockclock

Naboje gazowe Tjep Red dedykowane są do gwoździarek Tjep GRF 34/90 Gas 3G Excelent. Wyróżnia je fakt, że umożliwiają pracę, nawet w nieosiągalnych dla innych gazów warunkach. Podczas gdy większość dostępnych na rynku gazów przeznaczona jest do działania w temperaturze powyżej zera. Dzięki doskonałym Właściwością oryginalny gaz zapewnia bezproblemową pracę jednocześnie smarując narzędzie. Używając tego gazu nie musisz się martwić o bezproblemową pracę swojej gwoździarki.

 
35,00 zł brutto
28,46 zł netto

 

Darmowa dostawa od 800zł

 

Online i w sklepie

Opis

Naboje gazowe Red. to oferta dla tych, którzy zdążyli się już przekonać o jakości i komforcie pracy z nabojami gazowymi marki Tjep. Ten skandynawski producent sprzętów, stawia na ergonomię, łatwość w obsłudze i eksploatacji swoich produktów i niezwykłą staranność i jakość ich wykonania. A wszystko to w stosunkowo niskiej cenie. Niewiarygodne? A jednak! Na rodzimym terenie firma pozostaje bezkonkurencyjna, podbijając inne kraje, nie tylko w Europie.

Naboje gazowe Red – profesjonalne rozwiązanie

Naboje gazowe Red (seria Red) jest propozycją dla profesjonalistów, choćby ze względu na ilość nabojów w opakowaniu. Przy pomocy jednego z nich można wbić ok. 1000 gwoździ, ten markowy gaz firmy Tjep pasuje do gwoździarek gazowych, które obsługują gwoździe o długości do 90 mm, takich jak Tjep GRF 34/90 Gas 3G. Dzięki doskonałym Właściwością oryginalny gaz zapewnia bezproblemową pracę jednocześnie smarując narzędzie. Używając tego gazu nie musisz się martwić o bezproblemową pracę swojej gwoździarki.

Niezawodność nawet w ekstremalnych warunkach – Naboje gazowe Red

Naboje gazowe Red wyróżnia fakt, że umożliwia on kontynuację pracy, nawet w nieosiągalnych dla innych gazów warunkach. W tej opcji zakupu proponujemy nabojów z gazem Red. Produkty są nowe, posiadają długi okres przydatności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Dostępne są w niej inne rodzaje nabojów gazowych. W razie wątpliwości co do doboru osprzętu – zalecamy kontakt z nami.  

Dodatkowe informacje

Zasilanie:
gazowe
Typ:
TJEP GRF 34/100 EXCELLENT GAS 3G
długość gwoździ
100 mm
Komentarze (0)